پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28843 21 دی 1395 ساعت [ 0:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کی‌روش به مسی رای داد، حسینی به رونالدو

آرای سرمربی و کاپیتان تیم ملی کشورمان چندان شبیه نبود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پایان مراسم انتخاب بهترین‌های سال 2016 فوتبال دنیا، از آرای کارلوس کی‌روش، سرمربی و سید جلال حسینی، کاپیتان تیم ملی کشورمان در انتخاب  بازیکن و مربی سال 2016  دنیا رونمایی شد. بر این اساس، کی‌روش برخلاف تصور لیونل […]

آرای سرمربی و کاپیتان تیم ملی کشورمان چندان شبیه نبود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پایان مراسم انتخاب بهترین‌های سال 2016 فوتبال دنیا، از آرای کارلوس کی‌روش، سرمربی و سید جلال حسینی، کاپیتان تیم ملی کشورمان در انتخاب  بازیکن و مربی سال 2016  دنیا رونمایی شد.

بر این اساس، کی‌روش برخلاف تصور لیونل مسی آرژانتینی را به هموطنش کریس رونالدو ترجیح داد و پس از مسی و رونالدو، لوئیس سوارس از بارسلونا را به عنوان انتخاب سوم خود برگزید.

او پپ گواردیولا را سرمربی برتر سال دانست و دیه‌گو سیمئونه از اتلتیکو مادرید و یورگن کلوپ از لیورپول را در رده‌های دوم و سوم قرار داد.

سید جلال حسینی، رونالدو، مسی ونیمار را به عنوان 3 انتخاب اول خود در بین فوتبالیست‌ها در نظر گرفت و سیمئونه، گواردیولا و رانیری را به عنوان گزینه‌های اول تا سوم خود در بین مربیان برتر سال برگزید

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت