خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لالیگا اسپانیا / طوفان در لالیگا : رئال مادرید ۹ گرانادا

طوفان در لالیگا : رئال مادرید ۹ گرانادا

طوفان در لالیگا : رئال مادرید ۹ گرانادا

هفته بیست و نهم لالیگا با پیروزی پر گل رئال مادرید پیگیری شد .

به گزارش وبسایت نود، کریستیانو رونالدو با ۵ گلی که در بازی امروز تیمش بثمر رساند از لیونل مسی در جدول گلزنان لالیگا بار دیگر پیشی گرفت .

رئال مادرید در حالی این بازی را شروع کرد که خامس رودریگز بعد از دو ماه دوری از میادین به جای ایسکو که از حضور در این بازی محروم بود به میدان رفت . برخلاف انتظارات تیم گرانادا بازی را بهتر آغاز کرد و نخستین موقعیت جدی را هم بدست آورد ولی رئال در ادامه کنترل بازی را در دست گرفت و بعد از دست دادن چند موقعیت مناسب توسط بیل در دقیقه ۲۵ به گل نخست بازی دست یافت تا شاگردان آنچلوتی با خیالی آسوده تر به ادامه بازی مشغول شوند . حملات رئال بعد از این گل ادامه پیدا کرد و کریستیانو رونالدو موفق شد بین دقایق ۳۰ تا ۳۸ بازی هت تریک بکند تا تیم آنچلوتی در آستانه ثبت یک نتیجه تاریخی قرار بگیرد اما گرانادا هم بیکار ننشست و در دقایق پایانی نیمه نخست تیر دروازه رئال را بصدا در آورد . در نهایت نیمه نخست با پیروزی قاطعانه رئال به اتمام رسید .

رئال مادرید میزبان عطش خودش برای گلزنی را در نیمه دوم هم حفظ کرد و بین دقایق ۵۲ تا ۵۶ موفق شد توسط بنزما و رونالدو دروازه حریف را سه بار باز کند که سهم مهاجم فرانسوی دو گل بود . آنچلوتی که تیمش به یک برد خیره کننده دست یافته بود در ادامه کروس، رودریگز و بنزما را از بازی بیرون کشید تا به بعضی از نیمکت نشیناش فرصت بازی بدهد . این تغییرات موجب شد که ریتم بازی رئال مقداری بهم بخورد و آن ها بازی را آرامتر دنبال کنند و گرانادا از این فرصت استفاده کرد و در دقیقه ۷۴ یکی از گل های خورده را جبران کرد . رئال بعد از این گل با تمرکز بیشتری بازی کرد و حملاتش منجر به گل بخودی بازیکن تیم مهمان شد تا به هشتمین گل خودش هم برسد . رئال که در این بازی سیری ناپذیر نشان می داد بار دیگر در دقایق پایانی بازی توسط رونالدو به گل رسید  تا در نهایت این بازی با نتیجه خیره کننده ۹-۱ به اتمام برسد . شاگردان آنچلوتی با این پیروزی نشان دادند که شکست در ال کلاسیکو را فراموش کردند و قصد تسلیم شدن در کورس قهرمانی لالیگا را ندارند .

کریستیانو رونالدو با ۵ گلی که در این بازی بثمر رساند نه تنها هشتمین گلزن برتر تاریخ لالیگا شد بلکه به رکورد ۲۴ هت تریک مسی در لالیگا هم رسید .

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *