پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28854 21 دی 1395 ساعت [ 13:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یوونتوس در تدارک تمدید قرارداد آلگری

باشگاه یوونتوس قصد دارد قرارداد سرمربی ایتالیایی‌اش را تمدید کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال اظهارات اخیر ماسیمیلیانو آلگری در خصوص تمایلش به ماندن روی نیمکت یوونتوس، اکنون به نظر می‌رسد که بانوی پیر قصد دارد قراردادش را با کسی که دو سال پیاپی برای بیانکوری دوگانه قهرمانی سری A و جام […]

باشگاه یوونتوس قصد دارد قرارداد سرمربی ایتالیایی‌اش را تمدید کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال اظهارات اخیر ماسیمیلیانو آلگری در خصوص تمایلش به ماندن روی نیمکت یوونتوس، اکنون به نظر می‌رسد که بانوی پیر قصد دارد قراردادش را با کسی که دو سال پیاپی برای بیانکوری دوگانه قهرمانی سری A و جام حذفی ایتالیا را به ارمغان آورد، تمدید کند.

پس از شکست یووه در سوپرجام ایتالیا وانتشار فیلمی از آلگری در حال پرخاش به مدیران باشگاه، شایعات منتشر شد مبنی براینکه روزهای حضور او در تورین رو به پایان است و اینکه او احتمالاً جانشین آرسن ونگر در آرسنال خواهد بود.

آلگری اما در کنفرانس خبری پس از پیروزی 3 بر صفر این هفته تیمش برابر بولونیا گفت که تا مدیران باشگاه او را بیرون نکنند، به کارش ادامه خواهد داد.
طبق گزارش‌ رسانه‌های اروپایی بانوی پیر قصد دارد قرارداد آلگری 49 ساله را تمدید کند اما در صورت به توافق نرسیدن با او، به گزینه‌های دیگری از جمله دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید فکر خواهد کرد.

قرارداد فعلی آلگری با یوونتوس ماه ژوئن سال 2018 به پایان می‌رسد و طرفین به تمدید آن تمایل دارند. آلگری تابستان سال 2014 بعد از کناره‌گیری آنتونیو کونته، هدایت یوونتوس را برعهده گرفت و علاوه بر دو گانه پیاپی در کالچو، سال 2015 تیمش را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند.

یوونتوس در تدارک تمدید قرارداد آلگری

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت