پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28884 21 دی 1395 ساعت [ 16:15 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کنایه رونالدو به پیکه در مورد شکایتش از داوران

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید به مدافع میانی بارسلونا به خاطر اظهارات جنجالی اخیرش درباره داوران طعنه زد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم معرفی بهترین‌های فوتبال جهان در سال 2017 بهانه‌ای شد تا کریستیانو رونالدو به جرارد پیکه به خاطر جنجال آفرینی اخیرش پاسخ دهد. پیکه اخیراً ادعا کرده است که اشتباهات […]

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید به مدافع میانی بارسلونا به خاطر اظهارات جنجالی اخیرش درباره داوران طعنه زد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم معرفی بهترین‌های فوتبال جهان در سال 2017 بهانه‌ای شد تا کریستیانو رونالدو به جرارد پیکه به خاطر جنجال آفرینی اخیرش پاسخ دهد.

پیکه اخیراً ادعا کرده است که اشتباهات داوران اسپانیایی به تیم او ضربه زده است در حالی که کهکشانی‌ها کمتر از چنین اشتباهاتی ضربه خورده‌اند.

رونالدو پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن فیفا در سال 2017 در پاسخ به این سؤال که درباره اظهارات اخیر پیکه چه نظری دارد، گفت: من از دریافت این جایزه راضی‌ام چون بهترین جایزه‌ای است که یک بازیکن می‌تواند کسب کند. برای سال 2017 هم آرزو می‌کنم که همه مردم عاقل‌تر شوند.

رونالدو در پاسخ به سؤال دیگر درباره عدم حضور بارسایی‌ها در مراسم بهترین‌های فیفا که در آن به عدم حضور خود او در این مراسم در سال 2012 اشاره شده بود نیز اظهار داشت: من کاری را انجام می‌دهم که باشگاه از من بخواهد اما شکی نیست که خودم دوست دارم در این مراسم حضور داشته باشم. من در مراسم اهدای جوایز فیفا حضور داشته‌ام و در سال‌‌های آینده هم که نامزد شوم در این مراسم حضور پیدا خواهم کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت