خانه / اخبار سایر ورزش ها / خبرهای ورزش بانوان / مصاحبه بافروغ موری خانم گل لیگ برتر بانوان فوتبال
forogh mori banovan goal

مصاحبه بافروغ موری خانم گل لیگ برتر بانوان فوتبال

بازیکن تیم فوتبال بانوان آینده سازان گفت: برای نخستین بار در تیم آینده سازان پست مهاجم را تجربه کردم و توانستم با به ثمر رساندن ۱۵ گل عنوان خانم گل لیگ را به دست بیاورم.

سایت تیفوسی فروغ موری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شرایطش در تیم اینده سازان اظهار داشت: خداراشکر لیگ امسال به لحاظ فنی سطح بالایی دارد و بازی های خوبی را در لیگ برتر شاهد بودیم. در لیگ امسال نیز توانستم تاکنون خانم گلی بازی ها را از آن خود کنم.

وی ادامه داد: در شرایطی عنوان خانم گلی بازی های لیگ تا اینجای فصل به نام من ثبت شده که امسال برای نخستین بار درپست مهاجم حضور دارم و در این پست هم عملکرد خوبی داشته ام و از عملکردم راضی هستم.

بازیکن تیم فوتبال آینده سازان افزود: در پست های مختلفی حضور داشتم. در تیم ملوان دفاع راست بودم. پست هافبک را تجربه کردم و در لیگ عراق به عنوان بازیکن هافبک راست بازی کردم. پس از این که به تیم آینده سازان آمدم به من گفتند که در پست مهاجم نیرو ندارند و من هم قبول کردم دراین پست بازی کنم.

موری یادآور شد: باوجود این که سال ها در فوتبال بانوان حضور و تجربه بازی در پست های مختلف را دارم اما هنوز به تیم ملی راه پیدا نکردم. البته در اردوی های تیم ملی بودم اما نمی دانم چرا مربیان در لیست نهایی تیم ملی اسم مرا خط می زدند. امسال انگیزه بالایی دارم که به تیم ملی راه پیدا کنم.

خانم گل لیگ برتر فوتبال بانوان تصریح کرد: فدراسیون فوتبال سرمربیان تیم ملی را انتخاب کرد و این انگیزه بازیکنان لیگ را برای ارائه بازی های بهتر دوچندان کرده است.به خوبی می دانیم کادرفنی توجه ویژه ای به لیگ برتر دارند و تمامی بازی ها را رصد می کنند. به همین دلیل همه تلاش خود را به کار گرفته ام تا نظر کادرفنی را به خودم جلب کنم و این بار طلسم حضور در تیم ملی فوتبال بانوان را بشکنم.

موری درباره بازی حساس این هفته تیم آینده سازان برابر تیم صدرنشین سریجان گفت: این هفته ما میهمان سیرجانی ها هستیم و بازی بسیار سختی را در این شهر برابر تیم صدرنشین لیگ داریم. برای پیروزی دراین بازی همه بازیکنان تیم همد ل شده ایم. می خواهم دراین بازی هم گل های خوبی را به ثمر برسانم و خانم گلی خود را در لیگ همچنان حفظ کنم.

به گزارش تسنیم؛ درپایان هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان فروغ موری بازیکن تیم آینده سازان با ثبت 15 گل در 10 بازی عنوان خانم گلی لیگ را در اختیار دارد. پس از او زهرا حاتم نژاد از تیم گاز ایلام و الهام انصاری بازیکن تیم شهرداری بم به ترتیب با ثبت 14 و 11گل در جایگاه دوم وسوم لیگ گلزنان برتر قرار گرفته اند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *