کد خبر : 28906 22 دی 1395 ساعت [ 11:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو : هواداران‌مان در بازی با لیورپول هفته آینده فکر نکنند به تئاتر آمده‌اند

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد با ابراز رضایت از پیروزی تیمش در بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه از هوادارانش خواست در بازی مهم بعدی حمایت بهتری از شاگردانش انجام دهند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچستریونایتد شب گذشته (سه‌شنبه) در دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس میهمان خود […]

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد با ابراز رضایت از پیروزی تیمش در بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه از هوادارانش خواست در بازی مهم بعدی حمایت بهتری از شاگردانش انجام دهند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچستریونایتد شب گذشته (سه‌شنبه) در دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس میهمان خود هال‌سیتی را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و نیمی از راه صعود به فینال را طی کرد.

ژوزه مورینیو در پایان این بازی که خوان ماتا و مروان فلینی گل‌های شیاطین سرخ را به ثمر رساندند، اظهار داشت: شاید من کارم را جهت آماده کردن بازیکنانم برای این بازی به خوبی انجام ندادم. شاید باید در تمرینات آماده‌سازی‌مان قبل از بازی چالش بیشتری ایجاد می‌کردیم. بازیکنان باید پیشرفت کنند. من باید پیشرفت کنم و هواداران هم برای بازی بزرگ یکشنبه هفته آینده (برابر لیورپول در اولدترافورد) پیشرفت کنند. این بار عملکرد ما برای کسب پیروزی به اندازه کافی خوب بود اما برای بازی یکشنبه باید پیشرفت کنیم. من همیشه فکر می‌کنم که ما مسئول به وجد آوردن هواداران برای شرکت در بازی هستیم. این وظیفه ماست.

آقای خاص افزود: اگر خوب و مشتاقانه بازی کنیم، هواداران هم به کمک‌مان می‌آیند. زمانی ما خیلی خوب بازی نمی‌کنیم و بازی‌مان احساس و انسجام ندارد، طبیعی است که هواداران هم خیلی تلاش نکنند. ما هواداران حیرت‌آوری داریم. زمانی که خوب نباشیم هم آنها حامی ما هستند، ما را برای ارائه یک بازی خوب ترغیب می‌کنند و حمایت‌مان می‌کنند. احساسی که من دارم این است که بازی یکشنبه برای ما بازی خاصی است، یک بازی خاص برای هواداران منچستریونایتد. پس لطفاً به تئاتر نیایید، بیاید و با ما بازی کنید (کنایه از یار دوازدهم).

فلینی پس از به ثمر رساندن گل دوم من‌یونایتد به سمت نیمکت‌ها رفت و آقای خاص را در آغوش گرفت. مورینیو درباره گلی که هافبک بلژیکی تیمش زد، عنوان کرد: او گل مهمی زد اما من نمی‌گویم که این بازی ما را به ومبلی می‌رساند، البته این گل کار ما را راحت‌تر می‌کند.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ درباره شادی پس از گل فلینی پس از حمایت علنی از او، تأکید کرد: به همین دلیل است که من اینجا هستم، برای حمایت از بازیکنان به خصوص در شرایط سخت. او ذهنیتی بسیار قوی دارد. او با اتفاقی که برایش در بازی اورتون (دیداری که در آن یک پنالتی را به حریف تقدیم کرد) ترسی برای دوباره رفتن به میدان نداشت. این بار او برای ما گلی مهم زد که ریتم بازی را تغییر داد.

مورینیو راجع به عملکرد تیمش گفت: من فکر می‌کنم که دراین بازی حرکات‌مان از سرعت کافی برخوردار نبودند و کار را با حرکات اضافه برای خودمان سخت کردیم و به نظرم موقعیت‌های مهمی را از دست دادیم. با این حال با کسب 9 پیروزی من نمی‌توانم چیز بیشتری از بازیکنانم بخواهم. حالا یک تلاش دیگر لازم است. باید ریکاوری و خودمان را برای بازی یکشنبه آماده کنیم.

زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی شیاطین سرخ در بازی برابر هال‌سیتی به میدان نرفت. مورینیو در پاسخ به این سؤال که آیا ایبرا یکشنبه برابر لیورپول به میدان خواهد رفت، اظهار داشت: فکر می‌کنم او بازی خواهد کرد. درباره مارکوس روخو اما شک دارم چون مصدوم است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت