پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28948 23 دی 1395 ساعت [ 10:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انریکه : مسی شبیه هیچ کسی نیست

سرمربی کاتالان‌ها با ابراز رضایت از کسب اولین پیروزی‌اش در سال ۲۰۱۷، از ستاره آرژانتینی تیمش به شیوه‌ای ویژه تمجید کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه پس از پیروزی 3 بر یک تیمش برابر اتلتیک بیلبائو در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا که منجر به صعود آنها […]

سرمربی کاتالان‌ها با ابراز رضایت از کسب اولین پیروزی‌اش در سال ۲۰۱۷، از ستاره آرژانتینی تیمش به شیوه‌ای ویژه تمجید کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه پس از پیروزی 3 بر یک تیمش برابر اتلتیک بیلبائو در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا که منجر به صعود آنها به مرحله یک چهارم نهایی شد، به خبرنگاران گفت: من بسیار راضی‌ام. ما از ابتدای سال 2017 مسیر درستی را در پیش گرفتیم و تمرینات متفاوتی در زمینه دفاعی و هجومی انجام دادیم. حریف در تنها موقعیتی که در این بازی داشت به گل رسید که البته به نظر من یک موقعیت هم نبود. هنگام دریافت آن گل حواس‌مان جمع نبود و به همین دلیل حریف هم در تنها موقعیتی که داشت ما را مجازات کرد. البته باید بگویم که عملکرد بیلبائو هم در این بازی خوب بود. ما موقعیت‌های فراوانی ایجاد کردیم و باید از هواداران‌مان تقدیر کنیم.

انریکه ادامه داد: در نیمه اول سرعت بالایی به بازی‌مان دادیم چون با ادامه دادن به این کار می‌توانستیم بهتر حمله کنیم. یک بار دیگر نشان دادیم که از حریف‌مان به مراتب بهتر هستیم. من در این بازی عملکرد خوبی از تیمم دیدم. حق‌مان بود که پیش از این‌ها چنین نتایجی بگیریم اما در شرایطی هستیم که حریف با کوچکترین زحمتی می‌تواند به ما گل بزند اما این وضعیت دائمی نخواهد بود.

سرمربی کاتالان‌ها درباره مسی، درخشش او و گل زیبایش، همچنین موضوع تمدید قراردادش با بارسلونا عنوان کرد: نمی‌دانم که او چه گفته است اما یک بازی برای من مثال بزنید که مسی در آن تأثیرگذار نبوده باشد. امیدوارم که او برای مدتی طولانی اینجا باشد. مسی من را یاد هیچ کسی نمی‌اندازد چون هیچ کسی را شبیه او ندیده‌ام. او نه تنها به خاطر گل‌‌هایی که می‌زند بی‌نظیر است بلکه به خاطر ارتقای سطح بازی هم‌تیمی‌هایش هم بی‌همتاست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت