کد خبر : 29229 28 دی 1395 ساعت [ 17:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه ناظم الشریعه بعد از تمدید قرارداد با تیم ملی

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان پس از تمدید قرارداد، از امکانات خود برای آینده این تیم گفت. سایت تیفوسی محمد ناظم‌الشریعه پس از تمدید قرارداد خود با فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری با تیم ملی فوتسال، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: امروز (سه‌شنبه) جلسه‌ای با حضور آقایان کفاشیان، ترابیان و افتخاری برگزار کردیم که […]

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان پس از تمدید قرارداد، از امکانات خود برای آینده این تیم گفت.

سایت تیفوسی محمد ناظم‌الشریعه پس از تمدید قرارداد خود با فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری با تیم ملی فوتسال، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: امروز (سه‌شنبه) جلسه‌ای با حضور آقایان کفاشیان، ترابیان و افتخاری برگزار کردیم که بحث‌مان خیلی خوب پیش رفت و نظرات‌مان به هم نزدیک شد. این قرارداد تا پایان جام جهانی 2020 تمدید شد.

وی درباره امکانات و بازی‌های تدارکاتی که قرار شد برای تیم ملی مهیا شود، اظهار داشت: بر سر امکانات به توافق رسیدیم. یکی از این موارد،‌ یک مدرس بدنساز برای تیم‌های لیگ برتری بود که به مربیان تیم‌های مختلف، بدنسازی درست را آموزش دهند تا هم بازیکنان از لحاظ بدنی آماده باشگاه‌های خود باشند و هم برای تیم ملی مثمرثمر باشند.

ناظم‌الشریعه عنوان کرد: بحث آنالیز آنلاین بخش دیگری از این امکاناتی بود که قرار شد مهیا شود و فردا جلسه‌ای در همین باره خواهیم داشت. بازی‌های تدارکاتی را هم آقای ترابیان پیگیری خواهد کرد. از ترابیان به خاطر پیگیری‌های بازی‌های تدارکاتی تشکر ویژه‌ای می‌کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت