پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 2941 17 فروردین 1394 ساعت [ 14:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مذاکرات نهایی پرسپولیس با برانکو در ترکیه آغاز شد

مذاکرات نهایی باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ در استانبول ترکیه آغاز شد

تیفوسی:

مذاکرات نهایی پرسپولیس با برانکو در ترکیه آغاز شد

مذاکرات نهایی باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ در استانبول ترکیه آغاز شد. به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسین نژادفلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس و برانکو بر اساس هماهنگی انجام شده در یکی از هتل‌های پنج ستاره شهر استانبول اسکان یافتند و ساعتی پیش دیدار گرم و صمیمانه‌ای با یکدیگر داشته و قرار برگزاری جلسه را با یکدیگر هماهنگ کردند.
نخستین جلسه نژاد فلاح و برانکو بعد ازظهر امروز دوشنبه آغاز شد و طرفین در حال مذاکره و رایزنی با یکدیگر هستند. در این مذاکرات حمیدرضا تفته مشاور محمد حسین نژادفلاح نیز حضور دارد.
محمد حسین نژاد فلاح در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس بدون اشاره به این مذاکرات،گفت: امیدوارم با درایت حسین عبدی و همکارانشان، همت و تلاش غیرتمندانه بازیکنان و حمایت هواداران و پیشکسوتان بزرگوار پرسپولیس با وجود مشکلاتی که وجود دارد، برابر النصر به برتری دست پیدا کنیم.
وی ادامه داد: حمید درخشان در نهایت به این جمع‌بندی رسید که در مقطع فعلی از تیم جدا شود. پس از آنکه وی موضوع استعفا را مطرح کرد، با ایشان صحبت کردم. ما می‌خواستیم که درخشان در پرسپولیس بماند ولی در نهایت با توجه به طرح استعفا، حسین عبدی که ایشان هم از قدیمی‌های نامدار باشگاه هستند و به مسائل و شرایط تیم آشنایی کامل دارند را به عنوان سرمربی معرفی کردیم و وی عهده‌دار مسئولیت تیم شد.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: عبدی از بازیکنان با سابقه تیم فوتبال پرسپولیس بوده است و نزدیک به دو دهه به عنوان بازیکن و مربی برای پرسپولیس تلاش کرده. او سال‌ها کاپیتان تیم بوده است و دوره مربیگری پیشرفته را در اروپا سپری کرده‌ و در کار مربیگری هم تجربه عملی دارند. امیدواریم با تدابیر و درایت ایشان و دستیارانشان، با تلاش بازیکنان و حمایتی که اطمینان داریم هواداران و پیشکسوتان از تیم خودشان دریغ نمی‌کنند، در بازی‌های آتی موفق باشیم.
نژادفلاح در پایان تصریح کرد: شک نداریم که هواداران قطعا از تیم خودشان حمایت می‌کنند. در مقطع فعلی بیش از هر زمانی به حضور آنها نیاز است تا بتوانند تیم را به پیش ببرند. باشگاه به نوبه خود با رایزنی‌هایی که انجام داده است شرایطی را فراهم آورده است که با کمک حامیان نسبت به خریداری بلیت و در اختیار گذاشتن رایگان آن جهت تسهیل حضور هواداران اقدام شود. حضور هواداران در این بازی بسیار اهمیت دارد. ضمن آنکه این بازی متعلق به تمام اهالی فوتبال ایران است. از پیشکسوتان بزرگوار و هواداران عزیز تقاضا داریم که در این بازی حضور داشته باشند. نیازی هم به دعوت نیست چون این تیم در وهله اول متعلق به آنها است و حضورشان باعث قوت قلب و تقویت روحیه اعضای تیم خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت