پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 29607 8 بهمن 1395 ساعت [ 19:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بعد از فدرر ، نادال هم به فنیال تنیس استرالیا رسید

مرحله نیمه نهایی اولین گرنداسلم فصل جاری تنیس با پیروزی برترین تنیسور اسپانیا در یک بازی نفسگیر برابر حریفی از بلغارستان به پایان رسید. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی تنیس اوپن استرالیا، امروز (جمعه) رافائل نادال در یک بازی طولانی و نفسگیر برابر گریگور دیمیتروف از بلغارستان […]

مرحله نیمه نهایی اولین گرنداسلم فصل جاری تنیس با پیروزی برترین تنیسور اسپانیا در یک بازی نفسگیر برابر حریفی از بلغارستان به پایان رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی تنیس اوپن استرالیا، امروز (جمعه) رافائل نادال در یک بازی طولانی و نفسگیر برابر گریگور دیمیتروف از بلغارستان با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید و راهی بازی فینال شد.

مرد شماره 9 تنیس جهان ست‌های اول و سوم را به ترتیب با نتایج 6 بر 3 و 7 بر 6 برد و ست‌های دوم و چهارم را به ترتیب با نتایج 7 بر 5 و 7 بر 6 واگذار کرد تا بازی به پنجمین ست کشیده شود جایی که دیمیتروف را با نتیجه 6 بر 4 شکست داد.

به این ترتیب نادال راهی بازی پایان اوپن استرالیا شد تا فینالی کلاسیک را برابر رقیب سوئیسی قدیمی‌اش روژه فدرر که روز گذشته هموطنش استانیسلاس واورینکا را از گردونه رقابت‌ها حذف کرد برگزار کند.

بازی فینال اولین گرنداسلم فصل روز 28 ژانویه (نهم بهمن) از ساعت 3:30 به وقت تهران برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت