خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان آسیا / کاروان تیم النصر عربستان وارد تهران شد
AFC_Champions_League_crest

کاروان تیم النصر عربستان وارد تهران شد

کاروان تیم النصر عربستان وارد تهران شد

کاروان تیم النصر عربستان در حالی بعد از ورود به تهران از فرودگاه امام خمینی عازم هتل آزادی شد که مربی دروازه‌بان‌های این تیم عربستانی بدون گذرنامه به ایران آمده بود!

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، کاروان ۴۵ نفره النصر عربستان با پرواز اختصاصی ایرباس ۳۲۰ ساعت ۱۵ عصر امروز و بدون تاخیر در فرودگاه امام خمینی (ره) به زمین  نشست و در شرایطی که پروازهای خارجی دیگری نیز وجود داشت در ساعت ۱۶:۱۵  پس از اتمام کلیه امورات قانونی تمامی اعضای این تیم با اتوبوس فرودگاه امام خمینی تهران را به مقصد هتل پارسیان آزادی ترک کرد.

کاروان ۴۵ نفره النصر در کمتر از ۷۰ دقیقه سوار اتوبوس شدند و این در شرایطی بود که سرخ پوشان در فرودگاه ریاض بالغ بر این دقایق امورات قانونی و اداری خود را طی کردند.

به گفته امیر علی حسینی مسئول روابط بین الملل باشگاه، یکی از اتفاقات مهم و عجیب ورود کاروان النصر به ایران  عدم موافقت با ورود «رنه هیگیتا» مربی گلرهای النصر و دروازه‌بان سرشناس سابق فوتبال جهان به تهران بود.

به گفته مسئول روابط بین الملل باشگاه، هیگیتا به دلیل عدم برخورداری از گذرنامه مجوز ورود به ایران را دریافت نکرد و طبق قوانین به عربستان باز می‌گردد.  هیگیتا فراموش کرده بود در این سفر مهم گذرنامه خود را به همراه خود بیاورد. پلیس گذرنامه فرودگاه نیز طبق قوانین مرسوم در همه کشورها چاره های جز مخالفت با ورود وی به تهران نداشت.

کاروان النصر پس از استقرار در هتل آزادی ساعت ۱۸:۳۰  در ورزشگاه آزادی تمرین خواهد کرد و کنفرانس خبری سرمربی این تیم نیز در آزادی برگزار می‌شود. النصری‌ها دقایقی پس از اسکان در هتل آزادی با اتوبوس راهی  ورزشگاه آزادی خواهند شد.

تیمهای فوتبال پرسپولیس ایران و النصر عربستان فردا چهارشنبه در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۳ بر صفر به سود النصر به پایان رسیده بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *