پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 2980 18 فروردین 1394 ساعت [ 20:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمربی الاهلی: تا آخرین لحظه جنگنده بودیم/ تیموریان بازیکن قابل احترامی است

سرمربی الاهلی: تا آخرین لحظه جنگنده بودیم/ تیموریان بازیکن قابل احترامی است کریستین گروس با تقدیر از عملکرد بازیکنانش گفت: تیموریان بازیکن قابل احترامی است و اولیویرا خوش ‌شانس است که او را در اختیار دارد. به گزارش ایسنا – منطقه آذربایجان شرقی، کریستین گروس بعد از دیدار تیمش با تراکتورسازی در نشست خبری درباره […]

سرمربی الاهلی: تا آخرین لحظه جنگنده بودیم/ تیموریان بازیکن قابل احترامی است

کریستین گروس با تقدیر از عملکرد بازیکنانش گفت: تیموریان بازیکن قابل احترامی است و اولیویرا خوش ‌شانس است که او را در اختیار دارد.

به گزارش ایسنا – منطقه آذربایجان شرقی، کریستین گروس بعد از دیدار تیمش با تراکتورسازی در نشست خبری درباره این دیدار گفت: بازی سختی بود و من هم قبول می‌کنم که به سختی در این دیدار به تساوی رسیدیم. یک امتیاز ارزشمند را در تبریز به دست آوردیم. نقطه قوت تیم ما این بود که بازیکنانم تا دقیقه ۹۰ جنگنده ظاهر شدند و از دیگر نقاط مثبت، وجود مهاجمی بود که از هر فرصتی که به او رسید، استفاده کرد.

وی تاکید کرد: مجددا می‌گویم که بازی سختی بود؛ به خصوص که ارتفاع شهر تبریز از شهر جده به مراتب بیشتر است و روی بازیکنانم فشار زیادی بود. مطمئن هستم که می‌توانیم بهتر از این‌ها بازی کنیم؛ چرا که این بهترین بازی ما نبود. ما هفته بعد هم بازی سختی در پیش داریم. از نتیجه این بازی راضی هستم ولی از عملکرد فنی تیمم راضی نیستم.

سرمربی الاهلی عربستان افزود: مقابل تماشاگران زیادی بازی کردیم و حضور تماشاگران بازی را برای ما سخت کرده بود. توپ‌هایی که به بازیکنانم رسید، با دقت به گل تبدیل شدند. باز هم می‌گویم از نتیجه راضی هستم.

گروس درباره عملکرد فنی آندرانیک تیموریان در زمین گفت: احساس می‌کنم آندرانیک تیموریان نقش رهبری بالایی را از خود نشان داد. او از لحاظ احساسی بالاتر از همه بازیکنان بود و بر احساس خود غلبه می‌کرد. بازی او قابل ستایش و احترام است. فصل پیش هم من بازی او را دیده بودم و این از خوش‌شانسی اولیویرا است که او را در اختیار دارد.

وی اضافه کرد: البته من هم مربی خوش‌شانسی هستم که بازیکنی مانند عمر السوما (بهترین بازیکن زمین) را در اختیار داشتم. او حرفه‌ای بازی می‌کند و جای پیشرفت بسیاری را دارد. باید روی نقاط ضعف او کار کنیم تا به یک بازیکن عالی تبدیل شود.

گروس در پاسخ به این سوال که شانس چه تیمی را برای صعود از این گروه بیشتر می‌داند، اظهار کرد: من از نتیجه بازی دیگر خبر ندارم ولی اگر نسف در بازی این هفته به برتری برسد، من شانس تیمم همراه با نسف قارشی را بیشتر از سایرین می‌دانم. در صورت پیروزی نسف شانس تراکتور برای صعود کاهش می‌یابد.

سرمربی الاهلی درباره میزبانی تبریز گفت: از فرودگاه تا پایان بازی همه چیز عالی بود و من تشکر می‌کنم. تا همین لحظه که اینجا بودم و در طول این دو روز خیلی خوب و بسیار عالی از ما پذیرایی شد.

وی در پایان اظهار کرد: ما در ماه آوریل که چند روزی از آن گذشته است،‌ بازی‌های سختی را داریم که بعضی از آنها را انجام داده‌ایم.

در ادامه عمر السوما زننده دو گل الاهلی و بهترین بازیکن زمین در نشست خبری حاضر شد و در پاسخ به این سوال که آیا خوشحالی کردنت به سبک رونالدو معنای خاصی داشت، گفت: رونالدو بازیکن خوبی است و بهترین بازیکن دنیاست. همین که توانسته بودم بازی خوبی را ارائه دهم باعث خوشحالی من بود. او الگوی من است و همه دوست دارند که مانند رونالدو عمل کنند.

انتهای پیام

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت