پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 2982 18 فروردین 1394 ساعت [ 20:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تونی اولیویرا: شایسته پیروزی برابر الاهلی عربستان بودیم/ روی اتفاق گل خوردیم

تونی اولیویرا: شایسته پیروزی برابر الاهلی عربستان بودیم/ روی اتفاق گل خوردیم تبریز – سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: شایسته پیروزی برابر الاهلی عربستان بودیم ولی نتوانستیم در حضور هوادارانمان به سه امتیاز کامل دست پیدا کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، تونی اولیویرا عصر سه شنبه در نشست خبری بعد از بازی تراکتورسازی برابر […]

تونی اولیویرا: شایسته پیروزی برابر الاهلی عربستان بودیم/ روی اتفاق گل خوردیم

تبریز – سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: شایسته پیروزی برابر الاهلی عربستان بودیم ولی نتوانستیم در حضور هوادارانمان به سه امتیاز کامل دست پیدا کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تونی اولیویرا عصر سه شنبه در نشست خبری بعد از بازی تراکتورسازی برابر الاهلی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه روی اتفاق گل خوردیم، افزود: در این بازی مهم هم می توانستیم ببریم و در نقطه مقابل احتمال هم داشت که بازنده شویم.

وی با اشاره به ضربه آزاد بازیکن تیم عربستانی که به تیرک دروازه تراکتورسازی خورد، گفت: اگر این توپ به گل می شد ما می باختیم ولی اگر هم از فرصت هایمان بهتر استفاده می کردیم برنده این دیدار می شدیم.

تونی با اشاره به اینکه هر دو تیم فرصت های خوب گلزنی داشتند و بازی جنگنده بود، ادامه داد: تیم الاهلی عربستان و شاگردان کریستین گروس بازی فشرده ای ارائه دادند و از موقعیت هایشان به خوبی استفاده کردند.

وی با بیان اینکه انگیزه خوبی برای بردن حریف در این بازی داشتیم، افزود: باید از بازیکنانم تشکر کنم چراکه آنها هم خوب دویدند و جنگیدند، ما در طول ۹۰ دقیقه انگیزه برد داشتیم اما نبردیم.

سرمربی تراکتورسازی با تاکید بر اینکه البته در این بازی اشتباهات زیادی هم داشتیم، اظهار داشت: به بازیکنان بعد از بازی گفتم شکست همیشه تلخ است ولی ما روی اتفاق گل خوردیم.

وی با بیان اینکه فوتبال بازی اشتباهات است، گفت: باید قبول کنیم که بازیکنان ما اشتباه داشتند ولی ما برنامه و سیستم مشخصی داشتیم که درنهایت نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.

تونی در خصوص هواداران حاضر در ورزشگاه نیز گفت: تماشاگران به ما انرژی مضاعفی می دهند و ما وقتی آنها هستند تنها نیستیم و بدون شک در بازی‌های بعدی هم به حضور آنها نیاز داریم، و البته باید در نظر داشت حضور مربی فقط برای مسائل فنی نیست مربی باید به بازیکنان روحیه و انگیزه بدهد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت