پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3008 19 فروردین 1394 ساعت [ 20:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرسپولیس یک – النصر صفر / برد شیرین سرخپوشان با ۱۰۰ هزار هوادار و مقابل چشمان برانکو

پرسپولیس در روزی که ۱۰۰ هزار هوادار را در آزادی حامی خود می‌دید، در غیاب درخشان و مقابل چشمان برانکو النصر را شکست داد

تیفوسی:

پرسپولیس یک – النصر صفر

برد شیرین سرخپوشان با ۱۰۰ هزار هوادار و مقابل چشمان برانکو

 

1424803079367_amin khosroshahi-8.JPG

 

پرسپولیس در روزی که ۱۰۰ هزار هوادار را در آزادی حامی خود می‌دید، در غیاب درخشان و مقابل چشمان برانکو النصر را شکست داد تا صعود خود را تا حد زیادی به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا تضمین کند.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس ایران در حضور ۱۰۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی میزبان النصر عربستان بود که این دیدار در پایان با یک گل به سود سرخپوشان به پایان رسید.

در نیمه نخست این دیدار شاهد بازی متعادلی از سوی دو تیم بودیم اما پس از آنکه دقایقی از آن گذشت این بازیکنان النصر بودند که روی دروازه پرسپولیس فشار آوردند تا بتوانند دروازه این تیم را باز کنند. با گذشت زمان پرسپولیس از لاک دفاعی خارج شد و بازیکنان این تیم سعی کردند چند فرصت خوب روی دروازه این تیم خلق کنند اما هیچ کدام از موقعیت‌ها به گل تبدیل نشد.

نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که بازیکنان پرسپولیس بهتر از حریف خود بازی می کرد که در دقیقه ۶۱ روی ضربه پنالتی مهدی طارمی گل اول را وارد دروازه این تیم کردند.

نیمه نخست:

دقیقه ۵، روی حرکت خوب مهدی طارمی، عمر ابراهیم پشت محوطه جریمه روی او مرتکب خطا شد اما یاران پرسپولیس نتوانستند از این ضربه ایستگاهی به خوبی استفاده کنند و ضربه پای چپ گابریل با برخورد به دیواره دفاعی به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰، روی یک ارسال خوب که از سمت چپ محوطه جریمه پرسپولیس انجام شد، ضربه سر آرماندو ویلا بازیکن اکوادوری النصر از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵، روی ارسال آدریان، بازیکنان النصر پشت محوطه جریمه صاحب یک فرصت شوت‌زنی شدند اما ضربه آنها از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۸، احمد نوراللهی از پشت محوطه جریمه النصر، دروازه این تیم را هدف قرار داد اما شوت او با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳، روی ارسالی که گابریل از روی نقطه کرنر انجام داد، رضا نورمحمدی سعی کرد با یک ضربه دروازه النصر را باز کند اما ضربه او را دروازه‌بان حریف مهار کرد.

دقیقه ۳۵، گابریل ضربه کرنری را به روی دروازه النصر ارسال کرد اما توپ او مستقیم به سمت دروازه رفت و اگر واکنش خوب محمد حسن نبود، دروازه النصر باز شده بود.

نیمه دوم:

در دقیقه ۴۸، شوت از راه دور احمد نور‌اللهی با فاصله اندکی از کنار دروازه النصر به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳، پاس در عمق احمد نوراللهی به عالیشاه رسید که او در یک موقعیت تقریبا تک به تک توپ را با فاصله زیاد از دروازه به بیرون زد.

شوت از راه دور بازیکن النصر در دقیقه ۵۵، با فاصله یک متری از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۱، روی حرکت طارمی در محوطه جریمه خطای پنالتی اتفاق افتاد، که خود او با ضربه‌ای چیپ توپ را وارد دروازه النصر کرد تا پرسپولیس با یک گل از این تیم عربستانی جلو بیافتد و ورزشگاه آزادی غرق در شادی شود.

دقیقه ۶۷، پس از خطایی که روی بازیکن پرسپولیس اتفاق افتاد درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم در گرفت که پیام صادقیان از بیرون زمین وارد زمین شد تا پرسپولیسی‌ها را جدا کند اما خودش با کارت زرد داور مسابقه مواجه شد. امید عالیشاه هم در این صحنه از داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۷۲، بازیکنان النصر حمله‌ای را بر روی دروازه پرسپولیس انجام دادند که با خروج مکانی پایان یافت اما بازیکن النصر با کف پا به پهلوی این دروازه‌بان ضربه‌ای را وارد کرد که از چشمان داور دور ماند.

روی سانتری که در دقیقه ۷۶ روی دروازه پرسپولیس ارسال شد آدریان با ضربه سر توپ را به دیرک دورازه پرسپولیس کوباند.

پرسپولیس امروز با ترکیب سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، محمد رضا خانزاده، مایکل اومانا، حمیدرضا علی عسگر، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، هادی نوروزی، امید عالیشاه، فرناندو گابریل و مهدی طارمی (علی علیپور) به میدان رفت.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت