خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان آسیا / سرمربی تیم النصر: جو ورزشگاه اصلا خوب نبود/ پرسپولیس صعود کرده است
AFC_Champions_League_crest

سرمربی تیم النصر: جو ورزشگاه اصلا خوب نبود/ پرسپولیس صعود کرده است

تیفوسی:

سرمربی تیم النصر:

جو ورزشگاه اصلا خوب نبود/ پرسپولیس صعود کرده است

 

خورخه داسیلوا با ابراز نارضایی از جو ورزشگاه آزادی، وضعیت حاکم بر بازی تیم های پرسپولیس و النصر عربستان را نامناسب توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس امروز چهارشنبه موفق شد در گروه A رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا با یک گل از سد النصر عربستان بگذرد.

سرمربی النصر در نشست خبری گفت: این فوتبال نبود و بیشتر به یک دعوا شبیه بود. من جاهای مختلف دنیا مربیگری کرده ام ولی چنین وضعیتی را تا به حال ندیده بودم و تماما فوتبال حاشیه ای بود. طبیعی بود که بازیکنان ما اینگونه رفتار کردند. از  هنگامی که از عربستان وارد تهران شدیم با ما بدرفتاری کردند. دیروز در کنفرانس گفتم پرسپولیس تیم خوبی است. پرسپولیس بازی را برد و لی منظور من جو بازی بود که به بازی نمی خورد.

خورخه داسیلوا نظرش را در خصوص بازیکنان خود اینگونه بیان کرد: من اصلا ندیدم که بازیکنان تیمم وقت کشی کنند.  از همه مردم ایران تشکر می‎کنم و به پرسپولیس تبریک می گویم اما حال و هوای ورزشگاه خوب بود.

وی افزود: پرسپولیس که ۹ امتیاز به دست آورد طبیعتا به دور بعد صعود می کند. ما در دو بازی دیگر تلاش می کنیم تا به بازی بعد صعود کنیم.

در پاسخ به این سوال که بازیکنان النصر عصبی بودند، این مربی اظهار کرد: هر دو نیمکت از لحاظ روانی و عصبیت در یک شرایط بودند.   

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *