خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان آسیا / عبدی: این پیروزی موفقیت بزرگی بود

عبدی: این پیروزی موفقیت بزرگی بود

تیفوسی:

عبدی: این پیروزی موفقیت بزرگی بود

حسین عبدی

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسین عبدی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل النصر عربستان گفت: این پیروزی موفقیت بزرگی بود و لازم می‌دانم به خاطر آن از همه مردم عزیز و مسئولانی که زحمت کشیدند تا شرایط خوبی برای تیم قبل از این بازی حساس فراهم شود تشکر کنم.

وی افزود: جا دارد تشکری هم از حسین هدایتی داشته باشم که شرایطی فراهم کرد تا هواداران ما بتوانند بدون پرداخت هزینه به ورزشگاه آزادی بیایند. از همه هواداران باید تشکر کنم که امروز نشان دادند که یک حامی واقعی برای پرسپولیس هستند. آنها کمک زیادی کردند که این پیروزی بزرگ به دست بیاید.

مربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در حال حاضر خوشحال‌ترین فرد من هستم به خاطر اینکه در این چند روز فشار زیادی روی من بود و اتفاقاتی افتاد که لازم ندانستم قبل از بازی به آن اشاره کنم. این اتفاقات باعث شد تمرکزم برای این بازی به هم بخورد و با تمام مشکلاتی که داشتیم توانستیم تا حد زیادی تمرکز خود را برای این دیدار حفظ کرده و با حفظ آمادگی روحی و بدنی تیم به مصاف حریف قدرمان برویم.

عبدی با تاکید بر اینکه النصر بسیار قدر و پرمهره بود گفت: این پیروزی به سختی به دست آمد و آن را تا حد زیادی مدیون مردم خوبمان هستیم. پرسپولیس واقعا متعلق به این مردم و این مملکت است. آنها خیلی صادقانه و خالصانه تیم خود را حمایت کردند و یک روز باشکوه را در ورزشگاه آزادی رقم زدند. فقط امیدوارم این حمایت و این اتفاق بار آخر نباشد و همچنان این روزهای خوش و به یادماندنی را در فوتبال کشورمان داشته باشیم.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *