پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3035 20 فروردین 1394 ساعت [ 10:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جام حذفی آلمان؛ بایرن مونیخ در ضربات پنالتی از سد لورکوزن گذشت

جام حذفی آلمان؛ بایرن مونیخ در ضربات پنالتی از سد لورکوزن گذشت تیم فوتبال بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام حذفی باشگاه‌های آلمان در ضربات پنالتی از سد لورکوزن گذشت. به گزارش خبرگزاری مهر، مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌های آلمان چهارشنبه شب با برگزاری دیدار تیم‌های بایرلورکوزن و […]

جام حذفی آلمان؛ بایرن مونیخ در ضربات پنالتی از سد لورکوزن گذشت

http://media.mehrnews.com/d/2015/04/09/3/1634811.jpg

تیم فوتبال بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام حذفی باشگاه‌های آلمان در ضربات پنالتی از سد لورکوزن گذشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌های آلمان چهارشنبه شب با برگزاری دیدار تیم‌های بایرلورکوزن و بایرن مونیخ در ورزشگاه بای آره‌نا ادامه یافت که در پایان تیم بایرن مونیخ در ضربات پنالتی ۵ بر ۳ میزبان خود را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

دیدار دو تیم در وقت‌های معمول و اضافه گلی در بر نداشت. نیمه اول این بازی کاملا محتاطانه از سوی دو تیم پی گرفته شد و در نیمه دوم با وجود ارایه یک بازی تهاجمی از سوی دو تیم و موقعیت‌هایی که روی دروازه‌ها خلق شد توپی از خط دروازه‌ها نگذشت.

در دو قت اضافه ۱۵ دقیقه‌ای هم خبری از گلزنی نبود تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و سرانجام شاگردان گواردیولا در ضیافت پنالتی میزبان خود را ۵ بر ۳ شکست دادند و به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت