پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 30455 28 بهمن 1395 ساعت [ 11:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیدان : هنوز صعودمان قطعی نشده است

سرمربی تیم فوتبال رئال‌مادرید پس از پیروزی تیمش برابر ناپولی در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از هموطن خود دفاع و بر اهمیت بازی برگشت برای صعود تیمش تأکید کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رئال مادرید با کسب پیروزی 3 بر یک برابر ناپولی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، […]

سرمربی تیم فوتبال رئال‌مادرید پس از پیروزی تیمش برابر ناپولی در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از هموطن خود دفاع و بر اهمیت بازی برگشت برای صعود تیمش تأکید کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رئال مادرید با کسب پیروزی 3 بر یک برابر ناپولی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، ذخیره قابل اتکایی برای بازی برگشت خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد و در آستانه صعود به مرحله یک چهارم نهایی قرار گرفت.

گل نخست این بازی را کریم بنزما در دقیقه 20 با ضربه سر به ثمر رساند و البته چند دقیقه بعد یک موقعیت مسلم گلزنی را به هدر داد. با این حال زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها از عملکرد هموطن خود دفاع کرد و گلی که او به ثمر رساند را پاسخی به منتقدان دانست.

زیزو گفت: بنزما بازیکنی بسیار باشخصیت است و نشان داد می‌داند که در لحظات حساس بازی چطور باید به بهترین شکل از موقعیت‌هایش استفاده کند. او لایق گلزنی بود و به صورت مداوم روی دروازه ناپولی خطرساز می‌شد.

زیدان افزود: دریافت گل اول ناراحت کننده بود چون ما بازی را خوب آغاز کرده بودم اما من خوشحالم که خیلی سریع توانستیم به گل خورده پاسخ دهیم.

سرمربی 44 ساله کهکشانی‌ها در ادامه به تمجید از عملکرد خامس رودریگس، هافبک کلمبیایی تیمش پرداخت، کسی که از ابتدای فصل مهره‌ای نیمکت‌نشین بوده و به صورت مداوم شایعاتی درباره خروجش از رئال در پایان فصل جاری شنیده می‌شود.

او تأکید کرد: رودریگس بازیکن رئال مادرید است. همه بازیکنان ما همیشه برای بازی در این تیم آماده‌اند. او در نیمه اول هنگامی که پا به توپ می‌شد به ما آرامش خاطر می‌داد و من از عملکرد او و سایر بازیکنان تیم بسیار راضی هستیم.

یکی از اتفاقات غیرمنتظره بازی تعویض کاپیتان سرخیو راموس بود که در اواسط نیمه دوم پس از پیش افتادن رئال‌مادرید بود.

زیدان در این باره عنوان کرد: راموس در ابتدای بازی ضربه خورد و بعد از آن هم کارت زرد گرفت.

اسطوره کهکشانی در پایان تأکید کرد که با وجود پیروزی قاطع تیمش صعود تیم او به مرحله یک چهارم نهایی قطعی نشده است.

او اظهار داشت: این مرحله هنوز تمام نشده است. ما باید به ناپل برویم و برای بازی برگشت آماده شویم. اگر می‌خواهیم صعود کنیم باید در آن بازی هم بجنگیم و فشاری که حریف می‌آورد را تحمل کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت