پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 30459 28 بهمن 1395 ساعت [ 11:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو : تنها مادر پوگبا از بازی ما با سنت اتین مضطرب است!

سرمربی منچستریونایتد معتقد است تنها یک نفر از بازی تیمش در لیگ اروپا مقابل سن‌اتین کمی مضطرب خواهد بود. سایت  تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در آستانه بازی پنج‌شنبه دور رفت مرحله یک‌شانزدهم‌نهایی لیگ اروپا مقابل سن‌اتین ادعا کرد تنها مادر برادران پوگبا از این بازی تساوی می‌خواهد و کمی مضطرب است. […]

سرمربی منچستریونایتد معتقد است تنها یک نفر از بازی تیمش در لیگ اروپا مقابل سن‌اتین کمی مضطرب خواهد بود.

سایت  تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در آستانه بازی پنج‌شنبه دور رفت مرحله یک‌شانزدهم‌نهایی لیگ اروپا مقابل سن‌اتین ادعا کرد تنها مادر برادران پوگبا از این بازی تساوی می‌خواهد و کمی مضطرب است.

او کنفرانس خبری خودش را اینگونه شروع کرد: سرنوشت جالبی رقم خورده و در این بین فقط مادر برادران پوگبا بابت قرار گرفتن  2 پسرش مقابل هم مضظرب است اما بقیه از این بازی لذت می‌برند.نه سخت بلکه غیرممکن است که او بتواند تیم یکی از 2 پسرش را به دیگری ترجیح بدهد.از پل شنیدم مادرش به تساوی در این بازی راضی است اما در پایان دور برگشت، تنها یکی از پسرهایش شاد خواهد شد و دیگری ناراحت می‌شود.اطمینان دارم هر 2 برادر از رویارویی مقابل هم لذت می‌برند.

آقای خاص درباره شرایط تیمش گفت: شاو  بازی نمی‌کند. تیم من شرایط خوبی دارد و فعلا از 4 مدافع‌ اصلی خودم راضی هستم. قصد دارم از والنسیا، بیلی، اسمالینگ و بلیند در خط دفاعی استفاده کنم.اگر از من بپرسید می خواهم سنت اتین را شکست دهم و صعود کنم، می‌گویم بله چون دوست نداریم هیچ جامی را از دست بدهیم. پیشروی در لیگ اروپا به معنای بازی‌های بیش‌تر و احتمالا مصدومان متعدد خواهد بود اما ما از رقابت نمی‌هراسیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت