پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 30473 28 بهمن 1395 ساعت [ 14:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انچلوتی : در لندن هم باید با همین انگیزه و تمرکز بازی کنیم

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ پیروزی قاطع شاگردانش برابر آرسنال را نتیجه‌ای بسیار مهم توصیف کرد اما به آنها هشدار داد که این نتیجه نباید باعث شکل‌گیری طرز تفکری اشتباه برای آنها شود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شاگردان کارلو آنچلوتی با کسب پیروزی 5 بر یک خانگی برابر آرسنال در دور رفت […]

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ پیروزی قاطع شاگردانش برابر آرسنال را نتیجه‌ای بسیار مهم توصیف کرد اما به آنها هشدار داد که این نتیجه نباید باعث شکل‌گیری طرز تفکری اشتباه برای آنها شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شاگردان کارلو آنچلوتی با کسب پیروزی 5 بر یک خانگی برابر آرسنال در دور رفت از بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعودشان به مرحله بعد را تقریباً قطعی کردند. به نظر می‌رسد که امسال نیز همچون سال‌های گذشته باواریایی‌ها سد راه صعود توپچی‌ها خواهند شد چرا که تنها یک پیروزی 4 بر صفر می‌تواند شاگردان آرسن ونگر را به مرحله یک چهارم نهایی برساند.

آنچلوتی در پایان بازی به خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود که ما آن را قابل قبول آغاز کردیم. آرسنال توانست گل اول ما را پاسخ دهد و بازی را به تساوی بکشاند و ما هم در نیمه اول مشکلاتی داشتیم. در نیمه دوم اما روحیه تیم خوب بود. تیم ما تعادل و انسجام داشت.

کارلتو در پاسخ به این سؤال که آیا این بهترین بازی تیمش در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا بوده است، اظهار داشت: پیش از این بازی هم ما عملکرد خوبی داشتیم پس من نمی‌توانم بگویم که این بهترین بازی‌مان بوده است یا نه. کار ما اما تمام نشده است و متأسفانه یک بازی دوم هم هست که باید آن را انجام دهیم. نتیجه بازی برای ما واقعاً مهم است اما نمی‌خواهیم که این نتیجه سبب شود با طرز تفکری اشتباه به کارمان در این رقابت‌ها ادامه دهیم. ما اندوخته‌ای خوبی کسب کرده‌ایم اما باید در لندن هم خوب بازی کنیم. آنجا هم باید همان انگیزه و تمرکزی را داشته باشیم که در این بازی داشتیم و از اشتباه پرهیز کنیم.

سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها عنوان کرد: بازی در نیمه اول بسیار سخت بود. آرسنال تیم خطرناکی است به خصوص در ضدحملات. از نظر فیزیکی ما در نیمه دوم منسجم‌تر بودیم. من فکر می‌کنم که همین موضوع دلیل مسلط شدن ما بر بازی در نیمه دوم بود.

آنچلوتی در ادامه به همتای فرانسوی‌اش در آرسنال، آرسن ونگر اشاره داشت و تصریح کرد: فوتبال همین است. آرسن مربی باتجربه‌ای است و می‌تواند تیمش را این لحظات مدیریت کند. او برای بازی برگشت برنامه‌ریزی خواهد کرد. این فقط بازی رفت بود.

سرمربی پیشین رئال مادرید در پایان از گلزنی توماس مولر که بعد از مدت‌ها توانست برای بایرن مونیخ گلزنی کند، هم تمجید کرد و گفت: من برای توماس مولر واقعاً خوشحالم. او در هفته‌های اخیر واقعاً خوب تمرین کرده است و حقش بود که گل بزند. او برای آینده بایرن‌مونیخ بازیکنی بسیار مهم است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت