پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3048 20 فروردین 1394 ساعت [ 15:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یحیی گل‌محمدی: تساوی برای ما خوب نیست/ امیدوارم حق‌وردی داوری خوبی انجام دهد

سرمربی ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه تنها به دنبال برد مقابل استقلال است، گفت: تساوی در این دیدار نمی‌تواند برای هیچ کدام از دو تیم راضی کننده باشد

تیفوسی:

یحیی گل‌محمدی:

تساوی برای ما خوب نیست/ امیدوارم حق‌وردی داوری خوبی انجام دهد

 

سرمربی ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه تنها به دنبال برد مقابل استقلال است، گفت: تساوی در این دیدار نمی‌تواند برای هیچ کدام از دو تیم راضی کننده باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری این تیم قبل از دیدار مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران در سازمان لیگ با بیان این مطلب، افزود: بازی فردا هم برای ما و هم برای استقلال بسیار مهم و حیاتی است. هر دو تیم از انگیزه‌های خوبی برخوردارند و این باعث می‌شود تا فردا شاهد یک بازی خوب و تماشاگرپسند از هر دو تیم باشیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم فردا بازی یک برنده داشته باشد زیرا تساوی دردی از دو تیم دوا نخواهد کرد و نمی‌تواند شرایط دو تیم را در جدول بهبود ببخشد.

سرمربی ذوب آهن، شرایط تیم خود را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: شرایط ما بسیار خوب است، تمرینات خوبی را انجام داده ایم و آماده هستیم تا این بازی را برگزار کنیم.

گل‌محمدی در خصوص گلایه از داور بعد از دیدار با گسترش فولاد نیز گفت: چند ماهی بود راجع به داوری صحبت نکرده بودم زیرا اعتقاد دارم باید داور با آرامش کامل قضاوت کند و نباید تمرکز خود را از دست بدهد و من امیدوارم حق وردی فردا یک قضاوت خوب را از خود ارائه دهد.

وی در پاسخ به این سئوال که ذوب آهن در هفته‌های اخیر نتایج بسیار خوبی را کسب کرده و راز موفقیت این تیم چیست، گفت: ما در نیم فصل اول پیش بینی می کردیم که نتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم آن هم به این دلیل بود که ذوب آهن دو سال کاندیدای سقوط به لیگ یک بود و با حضور ما در ذوب آهن تغییرات زیادی در تیم به وجود آمد و با جوان‌گرایی که انجام دادیم در اواخر نیم فصل اول رفته رفته تیم ما جایگاه خود را شناخت و نتایج بسیار خوبی کسب کردیم که نمونه بارز آن رسیدن به فینال جام حذفی بود.

وی در ادامه افزود: راز موفقیت ما همدلی و اتحادی بود که بین مسئولان باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و تدارکات تیم به وجود آمد و همین موضوع باعث شد تا همه تلاش کنیم تا ذوب‌آهن بتواند به جایگاه اصلی اش باز گردد.

گل‌محمدی در پاسخ به این سئوال که آیا برای دیدار مقابل استقلال محروم و یا مصدوم دارید، گفت: متاسفانه تنها دو مصدوم به نام‌های عباسی و فرهادی را داریم که نمی توانند مقابل استقلال به ما کمک کنند اما خوشبختانه محرومی برای این دیدار نداریم.

وی در پایان از تمامی مسئولان و برگزارکنندگان لیگ تشکر کرد و اظهار داشت: سال سختی را پشت سر گذاشتیم و وقفه های طولانی ایجاد شد و امیدواریم در سال جدید بازی‌ها با یک برنامه ریزی خوب انجام شود تا تیم‌ها بتوانند بازیکنان خوبی را به تیم ملی بدهند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت