پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3074 21 فروردین 1394 ساعت [ 22:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی پس از تساوی با ذوب‌آهن: کاش یک تیم می‌برد/ ۱۲ بازی جلو بودیم امایا مساوی کردیم یا باختیم!

قلعه‌نویی پس از تساوی با ذوب‌آهن: کاش یک تیم می‌برد/ ۱۲ بازی جلو بودیم امایا مساوی کردیم یا باختیم! سرمربی استقلال با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار با ذوب‌آهن و تاکید بر اینکه این بازی زیبا باید برنده داشت گفت: ما تیمی هستیم که در ۱۲ بازی از حریف جلو بودیم اما یا […]

قلعه‌نویی پس از تساوی با ذوب‌آهن: کاش یک تیم می‌برد/ ۱۲ بازی جلو بودیم امایا مساوی کردیم یا باختیم!

سرمربی استقلال با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار با ذوب‌آهن و تاکید بر اینکه این بازی زیبا باید برنده داشت گفت: ما تیمی هستیم که در ۱۲ بازی از حریف جلو بودیم اما یا مساوی کردیم یا باختیم!

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک شامگاه جمعه تیمش برابر ذوب آهن به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه آزادی گفت: فکر می کنم بازی زیبایی بود. این دیدرا هم سرعت داشت، هم موقعیت و هم گل. همانطور که گل‌محمدی گفت این مساوی برای هیچکدام از دو تیم خوب نبود و کاش یک تیم پیروز می‌شد.

وی ادامه داد: متاسفانه این ۱۲ بازی است که ما از حریفان جلو هستیم اما در پایان یا مساوی کرده‌ایم یا باخته‌ایم. این واقعا دردآور است که یک تیم این شرایط را داشته باشد. با این حال به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. آنها فوتبال خوبی را بازی کردند اما وقتی گل می‌خوریم تمرکز لازم را ندارند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه بعد از گل ذوب آهن تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کرد تا بتوانند به پیروزی برسند در مورد عملکرد کرار جاسم گفت: کرار هنوز به شرایط ایده ال نرسیده است اما توانست در این دیدار نظم خط میانی ما را بهتر از گذشته کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اعتراض هواداران به عملکرد او و ازیکنان در پایان این دیدار گفت: من به هواداران حق می دهم. وقتی تیمی در ۱۲ بازی این شرایط برایش ایجاد می‌شود و نمی‌تواند خوب نتیجه بگیرد این حرف و حدیث هم بوجود می آید. من نه می گویم خط گرفته بودند و نه آن بنری که آوردند تاثیری داشت و همه اش خودجوش بود اما حق را به هواداران می دهم.

قلعه نویی در مورد رایی که کمیته انضباطی برای کرار جاسم صادر کرده است گفت: رایی‌هایی که در دو سال اخیر علیه من صادر کرده اند هیچکدام از روی گزارش نبوده است. در مورد کرار جاسم هم نباید اینگونه رفتار می کردند. به هر حال این مسائل مطرح شده و کاریش نمی شود کرد. باید سوخت و ساخت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت