پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3080 21 فروردین 1394 ساعت [ 23:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صحبت های بازیکنان پس از بازی استقلال – ذب آهن

صحبت های بازیکنان پس از بازی استقلال – ذب آهن

صحبت های بازیکنان پس از بازی استقلال – ذب آهن

رضا عنایتی:

استقلال خوب بازی می کند اما نتیجه نمی گیرد/ مشکل مالی داریم

مهاجم استقلال با بیان اینکه هنوز دریافتی از باشگاه نگرفته ایم گفت: مدیرعامل باشگاه قول داده این هفته مشکلات مالی را برطرف کند.

به گزارش خبرنگار مهر،  رضا عنایتی پس از تساوی این تیم مقابل ذوب آهن  در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: بازی خوبی را هر دو تیم ارائه دادند اما متاسفانه نمی دانم چرا همیشه بعد از زدن گل ناخودآگاه عقب می کشیم و این فرصت را به حریف می دهیم تا بتواند دروازه‌مان را باز کنند.  ما چند موقعیت داشتیم که نتوانستیم آن را به گل تبدیل کنیم و بر اثر یک اشتباه دروازه ما باز شد.

عنایتی در پاسخ به این سئوال که آیا در فصل آینده هم در جمع  آبی پوشان خواهید بود یا خیر گفت: الان زود است راجع به جدا شدنم از استقلال صحبت کنم و هنوز تا پایان فصل هیچ چیز مشخص نیست.

مهاجم استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا استقلال هنوز شانس قهرمانی را دارد یا خیر گفت:  قهرمانی بسیار سخت است اما ما ۵ بازی دیگر داریم و تلاش می کنیم  این بازیها را با پیروزی به پایان رسانده و در انتظار اتفاقاتی که در فوتبال می افتد باشیم. ما تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم موفق باشیم و امیدوارم که هواداران از ما حمایت کنند.

میلاد شخ فخرالدینی:

استقلال می توانست برنده دیدار با ذوب آهن باشد

هافبک استقلال با بیان اینکه مقابل ذوب آهن بازی خوبی ارائه دادیم و موقعیت های زیادی داشتیم گفت: می توانستیم به جای یک امتیاز سه امتیاز را از آن خود کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، میلاد شیخ فخرالدینی پس از تساوی تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان با بیان این مطلب افزود: در این دیدار بسیار بدشانس بودیم و باز هم موقعیت هایمان به گل تبدیل نشد.

وی افزود: می توانستیم در پایان ۹۰ دقیقه ۳ امتیاز را به جای یک امتیاز کسب کنیم اما در هفته های اخیر بدشانسی دست از سر ما بر نمی دارم و با اینکه در هر بازی گل اول را می زنیم اما متاسفانه نمی توانیم از آن حفاظت کنیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: در این دیدار هم گل اول را ما زدیم و موقعیت های خوبی داشتیم که با بدشانسی از دست دادیم و نتوانستیم پیروز این دیدار شویم. باید تا هفته آینده تمرینات خوبی انجام دهیم و خود را برای یک دیدار سخت مقابل ملوان آماده کنیم.

 

قاسم دهنوی:

داور در گرفتن پنالتی عجله کرد/ ذوب آهن یکی ازمدعیان قهرمانی است

هافبک میانی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه پنالتی استقلال به نظر کمی مشکوک می رسید گفت: داور در اعلام پنالتی کمی عجله کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم دهنوی پس از تساوی تیمش مقابل آبی پوشان تهرانی با بیان این مطلب افزود: هر دو تیم ارائه گر یک بازی خوب بودند و توانستند تماشاگران را راضی به منزل بفرستند. ما به مراتب بهتر از استقلال تهران بازی کردیم و موقعیت های خوبی داشتیم که با بدشانسی از دست دادیم.

دهنوی در خصوص وضعیت داوری این بازی نیز گفت: به نظر من حق وردی در خصوص گرفتن پنالتی برای استقلال کمی عجله کرد و می توانست از گرفتن آن چشم پوشی کند. بااین حال اعتقاد دارم ذوب آهن همچنان یکی از مدعیان قهرمانی است و می تواند به بالای جدول برسد.

وی در پاسخ به این سئوال که هواداران استقلال شما را تشویق کردند گفت: مطمئنا آنان از بازی بازیکنانشان دلخور بودند و وقتی دیدند که ما یک ارائه گر یک بازی خوب هستیم ما را تشوق کردند. استقلالی که من امروز دیدم استقلال همیشگی نبود و نتوانست انتظارات هوادارانش را برآورده کند.

مهدی رجب زاده:

پیروزی حق ذوب آهن بود/ تساوی تاثیری برای دو تیم نداشت

مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: هر دو تیم استقلال و ذوب آهن نمایش خوبی داشتند اما حق ما بود که به پیروزی برسیم.

به گزارش خبرنگار مهر مهدی رجب زاده پس از تساوی تیمش مقابل استقلال تهران با بیان این مطلب افزود: تماشاگران بازی خوبی را شاهد بودند. هر دو تیم تلاش زیادی کردند تا بتوانند در این بازی به گل برسند و سهم هر تیم تنها یک گل بود.

مهاجم ذوب آهن اصفهان تاکید کرد: تساوی حق ما نبود و با بازی خوبی که از خود ارائه کردیم می توانستیم در پایان این دیدار برنده باشیم زیرا این تساوی هیچ سودی برای ما نداشت و موقعیت ما را در جدول بهبود نبخشید.

وی در خصوص داوری این دیدار نیز گفت: حق ورود قضاوت خوبی را از خود نشان داد و بدون حاشیه بازی را به پایان برد اما فکر می کنم می توانست پنالتی که برای استقلال گرفت را چشم پوشی کند زیرا خطای خطرناکی نبود.

رجب زاده در پایان و در پاسخ به این سئوال که گفته می شود شما تعویض طلایی گل‌محمدی هستید گفت: هر بازیکنی که وارد زمین می شود تلاش می کند تا برای تیمش مثمر ثمر باشد و من هم با حضورم تمام تلاشم را کردم تا بتوانم برای ذوب آهن مفید باشم اما این  گفته می شود من تعویض طلایی ذوب آهن هستم را قبول ندارم

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت