پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3120 22 فروردین 1394 ساعت [ 21:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئال مادرید ۳-۰ ایبار/ بازهم کریس رونالدو

رئال مادرید ۳-۰ ایبار/ بازهم کریس رونالدو

رئال مادرید ۳-۰ ایبار/ بازهم کریس رونالدو

هفته سی و یکم لالیگا با پیروزی رئال مادرید آغاز شد .

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید با این پیروزی فشار بر روی بارسلونا صدرنشین را حفظ کرد .

رئال در حالی بازی با تیم ایبار را آغاز کرد که آنچلوتی به کاسیاس، بنزما، بیل و کارواخال استراحت داده بود . طبق انتظارات تیم میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۱۸ دو شوت پیاپی بازیکنان این تیم تیر دروازه ایبار را به لرزه در آورد که در مورد دوم خاویر هرناندز موفق شد در برگشت دروازه را باز کند اما داور این گل را آفساید اعلام کرد اما هواداران رئال مدت زمان زیادی برای گلزنی تیم شان صبر نکردند چون رونالدو در دقیقه ۲۱ موفق شد بعد از یک سال از روی ضربه آزاد گلزنی کند . رئال بعد این گل به حملاتش ادامه داد و در دقیقه ۳۱ توسط هرناندز به گل دوم هم رسید تا نیمه نخست با این نتیجه به پایان برسد .

رئال مادرید نیمه دوم را به خوبی نیمه نخست آغاز نکرد و بازیکنان این تیم در پاس های شان دقت لازم را نداشتند که همین موجب شد ایبار به چند موقعیت دست یابد اما آن ها نتوانست از این موقعیت ها استفاده بکنند . شاگردان آنچلوتی که در این نیمه نتوانسته بودند عملکرد خوب خودشان در نیمه نخست را تکرار کنند در ادامه سعی کردند بازی را با حفظ توپ کنترل کنند . رئال در دقیقه ۸۳ توسط خسه رودریگز روی یک حرکت انفرادی تماشایی موفق شد گل سوم را بثمر رساند تا در نهایت بازی با همین نتیجه به اتمام برسد .

شاگردان آنچلوتی با کسب این ۳ امتیاز چشم انتظار به لغزش بارسلونا در مقابل سویا می مانند تا اختلاف ۴ امتیازی خودشان را با این تیم کاهش بدهند .

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت