پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3144 23 فروردین 1394 ساعت [ 8:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منتخب ستارگان ۹۸ در مشهد به میدان می‌رود

منتخب ستارگان ۹۸ در مشهد به میدان می‌رود تیم ملی جام جهانی ۱۹۹۸ در مشهد به میدان می‌رود. به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، حسن نوری، دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: در راستای برنامه جشن انتخاب مرد سال فوتبال خراسان، برنامه‌ریزی‌های لازم برای بازی دوستانه خیریه میان تیم ملی جام‌جهانی […]

منتخب ستارگان ۹۸ در مشهد به میدان می‌رود

تیم ملی جام جهانی ۱۹۹۸ در مشهد به میدان می‌رود.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، حسن نوری، دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: در راستای برنامه جشن انتخاب مرد سال فوتبال خراسان، برنامه‌ریزی‌های لازم برای بازی دوستانه خیریه میان تیم ملی جام‌جهانی ۱۹۹۸ و منتخب پیشکسوتان خراسان انجام شده است.

وی ادامه داد: تلاش هیات فوتبال خراسان رضوی برگزاری یک جشن در خور شان نام خراسان است و به همین دلیل تصمیم گرفته شد با حضور تیم ملی جام جهانی ۱۹۹۸، بر غنای این مراسم افزوده شود.

نوری تصریح کرد: با توجه به حضور این بازیکنان ارزنده در مشهد مقدس، بنا شد یک دیدار خیریه میان تیم ملی جام جهانی ۱۹۹۸ و پیشکسوتان خراسان برگزار شود.

نوری زمان برگزاری این دیدار را روز ۱۳ اردیبهشت اعلام کرد و افزود: این مسابقه خیریه در ورزشگاه تختی مشهد برگزار خواهد شد.

وی با دعوت از خیرین و حامیان مالی برای مشارکت در برگزاری این دیدار عنوان کرد: بلیت این مسابقه به صورت همت عالی بوده و عواید حاصل از آن به کودکان نیازمند اختصاص داده خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت