پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3156 23 فروردین 1394 ساعت [ 21:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اتفاقات جالب برای بالانشینان؛ شکست نفت تهران بعد از ۲۰ هفته/ نوار بردهای تراکتور پاره شد

تیم فوتبال نفت تهران با ناکامی برابر فولاد خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، بعد از ۲۰ هفته متوالی که در این مسابقات نباخته بود، طعم شکست را چشید.

تیفوسی:

اتفاقات جالب برای بالانشینان؛

شکست نفت تهران بعد از ۲۰ هفته/ نوار بردهای تراکتور پاره شد

 

تیم فوتبال نفت تهران با ناکامی برابر فولاد خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، بعد از ۲۰ هفته متوالی که در این مسابقات نباخته بود، طعم شکست را چشید.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال نفت تهران که در روز پایانی از دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر برابر فولاد خوزستان شکست خورد اما به لطف برتری سپاهان اصفهان مقابل تراکتورسازی تبریز صدرنشین ماند، بعد از ۲۰ هفته در این رقابتها تن به شکست داد.

شاگردان علیرضا منصوریان که در این فصل عملکرد خوبی داشتند، آخرین مرتبه در هفته‌ پنجم برابر سایپا البرز با نتیجه ۲ بر یک شکست خورده بودند. دیگر باخت نفت در این فصل هم به هفته‌ دوم باز می‌گردد که این تیم مقابل راه‌آهن و با نتیجه ۲ بر یک مغلوب شد.

تراکتورسازی هم که در هفته نوزدهم، در خانه با نتیجه ۳ بر یک مغلوب پدیده شده بود، بعد از ۵ پیروزی متوالی در رقابتهای لیگ برتر، در این هفته مقابل سپاهان شکست خورد تا ضمن قطع شدن روند پیروزی‌های متوالی‌اش، از رسیدن به صدر جدول محروم شود.

شاگردان اولیویه‌را در این هفته‌ها به ترتیب با نتایج ۳ بر ۲ در زمین صبای قم، ۲ بر یک در زمین نفت مسجدسلیمان، یک بر مقابل پرسپولیس در خانه، ۳ بر صفر در زمین راه‌آهن و ۳ بر صفر برابر استقلال خوزستان در خانه پیروز شده بودند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت