پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3159 23 فروردین 1394 ساعت [ 21:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان پس از شکست برابر فولاد: این باخت را به فال نیک می گیریم/ از عملکرد بازیکنانم راضی هستم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از شکست تیمش برابر فولاد گفت: این باخت را به فال نیک می گیرم چرا که این شکست درس بزرگی برای بازیکنانم بود.

تیفوسی:

منصوریان پس از شکست برابر فولاد:

این باخت را به فال نیک می گیریم/ از عملکرد بازیکنانم راضی هستم

 

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از شکست تیمش برابر فولاد گفت: این باخت را به فال نیک می گیرم چرا که این شکست درس بزرگی برای بازیکنانم بود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان پس از شکست مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران با اظهار رضایت از بازیکنانش گفت: از نتیجه بازی راضی نیستم اما از عملکرد بازیکنانم در این دیدار بسیار خشنودم. آنها دلاورانه جنگیدند و تلاششان را کردند اما متاسفانه نتوانستیم این بازی را به پیروزی به پایان برسانیم.

وی گفت: امروز درس خوبی برای بازیکنان جوان من بود و من این باخت را به فال نیک می گیرم و امیدوارم که این شکست تجربه ای برای بازیکنانم باشد. در طول هفته تمرینات خوبی را برگزار می کنیم و تلاش خواهیم کردم ایراداتمان را برطرف کنیم.

وی ضمن تبریک به تیم فولاد خوزستان گفت:  این برد را به آنان تبریک می گویم. آنها هم تلاش کردند و توانستند ازیکی از موقعیت هایشان  استفاده کنند و ما را شکست دهند. بااین حال خوشحالم که بازیکنان سخت می بازند و نمی خواهند در طول بازی پذیرایش شکست باشند.

علیرضا منصوریان در پایان و در خصوص قضاوت احمد صالحی نیز گفت: صالحی داوری بسیار خوبی انجام داد و باید به او تبریک بگویم و فکر می کنم تنها یک بار که پیراهن کاپیتان ما را کشیدند قاضی دیدار می توانست به نفع ما سوت بزند اما این کار را نکرد و من اعتقاد دارم او هم مانند ما انسان است و می تواند اشتباه کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت