پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3163 23 فروردین 1394 ساعت [ 21:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دراگان اسکوچیچ: بدون چهار بازیکن اصلی پیروز شدیم/ هنوز هم شانس قهرمانی داریم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه در این دیدار چهار بازیکن خود را نداشتم گفت: در یک اتفاق نادر هرچهار بازیکنی که در اختیار نداشتم از مدافعانم بودند.

تیفوسی:

دراگان اسکوچیچ:

بدون چهار بازیکن اصلی پیروز شدیم/ هنوز هم شانس قهرمانی داریم

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه در این دیدار چهار بازیکن خود را نداشتم گفت: در یک اتفاق نادر هرچهار بازیکنی که در اختیار نداشتم از مدافعانم بودند.

به گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیج  پس از پیروزی مقابل نفت تهران با تمجید از بازیکنانش گفت: بازی خوبی را ارائه کردیم بازیکنان من کار بزرگی انجام دادند و توانستیم یک دیدار بسیار سخت را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی تاکید کرد: همه آگاه هستیم که تیم ما در طول فصل مشکلات زیادی داشت و چند بازیکن خود را به خاطر مسائل مختلف از دست داد و پس از بازی با استقلال برای این دیدار ۴ بازیکن فیکس خود را از دست دادم که همگی آنها از بازیکنان دفاعی من بودند.

اسکوچیچ تصریح کرد:  برای این دیدار مجبور شدیم ترکیب خود را تغییر داده و با بازیکنانی جوانتر پای به این دیدار بگذاریم که خوشبختانه آنها شرایط تیم را درک کرده و با تمام توان بازی کرده و توانستیم پیروزی این دیدار باشیم.

وی در خصوص نفت تهران نیز گفت: تیم نفت بازی بسیار خوبی از خود ارائه داد و همچنان یکی از مدعیان قهرمانی در این فصل است و ما با وحدت و همدلی که در بین بازیکنانمان وجود داشت توانستیم تیمی را شکست دهیم که در هفته اخیر هیچ بازی ای را واگذار نکرده بود.

اسکوچیچ گفت: نفتی ها در هوا و زمین عملکرد خوبی داشتند ولی بازیکنان ما هوشیار بودند و اجازه ندادند بازیکنان نفت دروازه ما را باز کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما هنوز شانس قهرمانی داریم و با روحیه خوبی که بدست آورده ایم امیدواریم بتوانیم در دیدارهای آینده موفق بوده و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت