خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / عبدالله ویسی: از نتیجه دیدار برابر پرسپولیس راضی هستم

عبدالله ویسی: از نتیجه دیدار برابر پرسپولیس راضی هستم

تیفوسی:

عبدالله ویسی:
از نتیجه دیدار برابر پرسپولیس راضی هستم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از عملکرد تیمش در دیدار برابر پرسپولیس و کسب تساوی برابر این تیم ابراز رضایت کرد. به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله ویسی در نشست خبری پس از دیدار شامگاه امروز یکشنبه تیمش که با تساوی یک بر یک به پایان رسید ضمن بیان این مطلب افزود: این دیدار دو نیمه متفاوت داشت که در نیمه اول نمایش خوبی را از سوی دو تیم شاهد نبودیم و یک بازی بی روح و کسل کننده به نمایش گذاشت شد.
وی افزود: با این حال در شروع نیمه دوم پرسپولیس خیلی زود به گل رسید و از موقعیتی که داشت استفاده کرد. ما هم در ادامه تلاش کردیم بازی را به تساوی بکشانیم که موفق به این کار شدیم. البته موقعیت های دیگری هم داشتیم که از آنها استفاده نکردیم و در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید.
ویسی با تاکید بر اینکه از نتیجه رقم خورده و عملکرد بازیکنانش راضی است گفت: از اینکه توانستیم بازی عقب افتاده را با تساوی عوض کنیم راضی هستم. البته با توجه به شرایطی که ما در جدول رده بندی داریم این تساوی نمی تواند کمکی به ما کند و باید سه امتیاز را کسب می کردیم.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *