خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / انچلوتی : کریم در رئال زوج خیلی خوبی برای رونالدو است
carlo anchelotti new

انچلوتی : کریم در رئال زوج خیلی خوبی برای رونالدو است

سرمربی بایرن‌مونیخ از دستیار پیشین خود که حالا سرمربی رئال مادرید است، تمجید ویژ‌ه‌ای کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی تا 10 روز دیگر به همراه بایرن‌مونیخ در دور رفت از مرحله یک‌ چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال‌ مادرید تیم پیشین خود می‌رود، تیمی که حالا توسط دستیار سابق خود یعنی زین‌الدین زیدان هدایت می‌شود.

سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها در گفت‌وگو با هفته‌نامه «ژورنالی دیو دیماش» گفت: زیدان کمک شایانی به من برای برقراری ارتباط با بنزما کرد. او مردی فروتن و با کاریزماست. او به عنوان دستیار همیشه به دنبال یادگیری بود و حالا هم سرمربی بزرگی شده است.

وی در مورد مهاجم فرانسوی سفیدپوشان مادریدی که از تیم ملی فرانسه به دلیل رسوایی اخلاقی کنار گذاشته شده هم اظهار داشت: در فرانسه با کریم بد برخورد شد. بنزما در رئال مادرید زوج خیلی خوبی برای کریستیانو رونالدو است، اما در تیم ملی فرانسه هرگز در سطحی که در رئال مادرید بوده، نبوده است.

آنچلوتی همچنین در مورد رابطه‌اش با بازیکن فرانسوی‌اش در بایرن‌مونیخ گفت: شوخی کردن با ریبری را دوست دارم. به فرانک می‌گویم که تو شبیه به فراری هستی و هر روز لازم نیست آن را برانی. امروز هم یکشنبه است و بنابراین نیازی نیست بازی کنی.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *