خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو : خوشحال نیستم که بدون گزینه‌های کافی باید به مصاف اورتون برویم
morinio new haircut

مورینیو : خوشحال نیستم که بدون گزینه‌های کافی باید به مصاف اورتون برویم

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ تأکید کرد مهاجمان تیمش آنطور که باید به وظایف خود در دیدار با وست‌برومویچ عمل نکرده‌اند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو که تیمش شب گذشته (شنبه) در هفته سی‌ام لیگ برتر انگلیس در دیداری خانگی با نتیجه تساوی بدون گل توسط وست‌برومویچ متوقف شد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی باشگاه منچستریونایتد گفت: نمی‌خواهم از تیم‌هایی که به ورزشگاه اولدترافورد می‌آیند تا با دفاع کردن و وقت تلف کردن یک امتیاز از ما بگیرند، انتقاد کنم. آنها بازی خودشان را انجام می‌دهند و من حرفی ندارم که در این رابطه بزنم.

وی افزود: چیزی که من می‌توانم بگویم این است که ما خسته بودیم، با این وجود 6 بازیکن ما در این دیدار واقعاً فوق‌العاده بودند و به لحاظ عملکردی و روحی و روانی ثبات لازم را داشتند. به غیر از این 6 بازیکن، ما به 4 بازیکن دیگر نیاز داریم که بتوانند گلزنی کنند که آنها در این بازی این کار را نکردند که به همین دلیل ما 2 امتیاز از دست دادیم.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ در بخش دیگری از صحبت‌هایش ضمن تمجید از دروازه‌بان وست‌بروموویچ اظهار داشت: دروازه‌بانان حریف با انگیزه بالایی به اولدترافورد می‌آیند. فاستر (دروازه‌بان وست‌بروم) هم در این بازی عملکرد خیلی خوبی داشت. گل زود هنگام و یا گل دیر هنگام فرقی نمی‌کند و مهم رسیدن به گل است. خط دفاعی ما هم در این بازی فوق‌العاده ظاهر شدند. مدافعان ما بازی را تحت کنترل خود داشتند اما در مقابل باید مهاجمان ما گلزنی هم می‌کردند. واقعیت این است که فاستر چندین واکنش خیلی خوب از خود به نمایش گذاشت و در کنارش هم ما چندین فرصت خوب را از دست دادیم.

آقای خاص که حالا شاگردانش باید سه‌شنبه در دیداری دیگر به مصاف اورتون بروند، تأکید کرد: با توجه به تعداد محدود بازیکنانی که در اختیار داریم، خوشحال نیستم که 2 روز بعد بدون گزینه‌های کافی باید به دیدار اورتون برویم. از انجام هر بازی خوشحال می‌شوم، اما در این مقطع گزینه‌های کافی را در دسترس ندارم. ما در چندی پست نمی‌توانیم از برخی بازیکنان خود استفاده کنیم و ترجیح می‌دهم به بازیکنان شجاعی همچون آنتونی والنسیا و اریک بایلی که به تازگی از بازی‌های ملی آمده‌اند، استراحت بدهم. آنها شایسته کمی استراحت بیشتر هستند و به هر حال ما هم باید به کارمان ادامه بدهیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *