خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / هفته بیست و نهم لالیگا : برد 4 بر 1 بارسلونا برابر گرانادا
barcelona logo

هفته بیست و نهم لالیگا : برد 4 بر 1 بارسلونا برابر گرانادا

بارسلونا در نبود ستاره آرژانتینی اش توانست گرانادا 10 نفره را شکست دهد و فاصله دو امتیازی اش را با صدر جدول حفظ کند.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا، آخرین بازی یکشنبه شب هفته بیست و نهم لالیگا بین بارسلونا و گرانادا برگزار شد و آبی اناری ها برابر میزبان 10 نفره خود چهار بر یک پیروز شدند.

بارسلونا بازی را تهاجمی آغاز کرد و قصد داشت در لحظات نخست بازی به گل برسد اما پیش از این که این اتفاق رخ دهد آبی اناری ها مجبور به تعویض شدند.

رافینیا به علت آسیب دیدگی زمین را ترک کرد و پاکو آلکاسر جایگزینش شد. نخستین موقعیت خطرناک بازی توسط لوییس سوارس به وجود آمد. ضربه چیپ مهاجم بارسا به تیرک دروازه حریف برخورد کرد و توپ برگشتی را نیمار تبدیل به گل کرد اما داور آن را آفساید اعلام کرد. سوارس دوباره فرصت گلزنی پیدا کرد اما با درخشش اوچوا رو به رو شد. در ادامه دروازه بان گرادانا باز هم مانع ازگلزنی مهاجم اروگوئه ای شد اما سوارس به تلاش خود ادامه داد و گل نخست بازی را به نام خود ثبت کرد. او به زیبایی در دقیقه 44 دروازه میزبان را باز کرد.

در نیمه دوم گرانادا توانست اولین ضربه در چارچوب خود را تبدیل به گل کند. این گل را جرمی بوگا در دقیقه 50 به ثمر رساند. آبی اناری ها پس از دریافت این گل غیر منتظره به حمله های خود ادامه دادند و در نهایت آلکاسر با پاس سوارس گل دوم تیمش را به ثمر رساند. بارسا باز هم به بازی تهاجمی اش ادامه داد تا اختلاف را بیشتر کند. این اتفاق با گلزنی ایوان را کیتیچ رخ داد. لحظاتی پیش از این گل اوچه آگبو با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج و گرانادا 10 نفره شد. اوچوا در دقایق پایانی به نیمار اجازه نداد اختلاف گل را بیشتر کند. بازیکنان گرانادا فرصت داشتند یکی از گل ها را جبران کنند اما این اتفاق نیفتاد. آلکاسر در وقت های اضافه با پاس خود نیمار را در شرایط خوبی قرار داد و مهاجم برزیلی توانست گل چهارم تیمش را به ثمر برساند.

بارسلونا با این پیروزی 66 امتیازی شد و فاصله دو امتیازی اش را با رئال مادرید صدرنشین حفظ کرد.

در این دیدار لیونل مسی به علت محرومیت (پنج کارته شدن) حضور نداشت. همچنین جرارد پیکه به دلیل استراحت از دیگر غایبان این بازی بود. لوییس انریکه (سرمربی بارسلونا) به مدافع اسپانیایی اش استراحت داده بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *