خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / زیدان: علاقه‌ای به اظهار نظر درباره حرف‌های پیکه ندارم
zidan laliga

زیدان: علاقه‌ای به اظهار نظر درباره حرف‌های پیکه ندارم

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با خطرناک توصیف کردن حریف بعدی تیمش در لالیگا، از اظهار نظر درباره حرف‌های کنایه‌‌آمیز مدافع بارسلونا درباره ارزش‌های کهکشانی‌ها خودداری کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری بازی فردا شب (چهارشنبه) تیمش در خانه لگانس، درباره این بازی به خبرنگاران گفت: بازی مهمی پیش رو داریم، درست مانند دیگر بازی‌های‌مان. برای ما همیشه مهمترین بازی بازی بعدی است. نمی‌دانم که این بازی برای ما مانند یک دام است یا نه اما می‌دانم که چیزی به عنوان بازی آسان وجود ندارد و لگانس تیمی خطرناک است که این اواخر خوب بازی کرده و قرار گرفتن مقابل آن کار آسانی نیست.

زیدان در پاسخ به سؤالی درباره دفاع خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا از جرارد پیکه به خاطر زیرسؤال بردن ارزش‌های باشگاه رئال مادرید عنوان کرد: علاقه‌ای به اظهار نظر درباره این موضوع ندارم و بیشتر از این هم درباره‌اش حرف نخواهم زد. چیزی که برای من بیشترین اهمیت را دارد، کار با تمام توان است. سایر مسائل اهمیت ندارند.

زیزو راجع به مصدومیت رافائل واران و تمایلش به تمدید قرارداد ایسکو هم گفت: مصدومیت واران تشدید آسیب‌دیدگی قبلی‌اش نیست. الان نمی‌توانم بگویم که او دقیقاً چه مدت غایب خواهد بود. در مورد ایسکو هم باید بگویم که او فوق‌العاده کار کرده است و من از او واقعاً ‌راضی‌ام. شما خودتان می‌دانید که نظر من درباره تمدید قرارداد او چیست. ایسکو برای ما بازیکن مهمی است.

تیم فوتبال رئال مادرید از نخستین دقیقه بامداد پنجشنبه به مصاف لگانس می‌رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *