خانه / اخبار فوتبال ایران / علی کفاشیان مطرح کرد: کی‌روش ۲۵ بازی رسمی و تدارکاتی تخمین زده است

علی کفاشیان مطرح کرد: کی‌روش ۲۵ بازی رسمی و تدارکاتی تخمین زده است

علی کفاشیان مطرح کرد: کی‌روش ۲۵ بازی رسمی و تدارکاتی تخمین زده است

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه سرمربی تیم ملی با این شرط که انتظاراتش برآورده شود در ایران به کار خود ادامه می دهد، گفت: کی روش تخمین زده که تا جام جهانی ۲۵ بازی رسمی و تدارکاتی داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی کفاشیان در خصوص آخرین وضعیت مذاکره با کارلوس کی‌روش بیان کرد: در یک مقطع مذاکرات ما به بن رسیده بود و کی روش تحت هیچ شرایطی حاضر به ماندن نبود که عنوان کردم ۸۵ درصد او رفتنی است اما بعد از آن کی‌روش از وزارت ورزش خواست تا نماینده از این وزارت در مذاکرات حضور داشته باشد و مشکلات در حضور وی بررسی شود که به همراه نماینده وزارت ورزش جلسه ۷ ساعته‌ای را برگزار کردیم و به نقاط مثبت خوبی هم رسیده‌ایم.

وی در خصوص این جلسه نیز گفت: کی روش همه حرف‌ها و دغدغه‌های خود را در این جلسه عنوان کرد. او فقط به مشکلات خودش توجه ندارد بلکه نگران تیم ملی است. در این جلسه کی‌روش قبول کرد که اگر شروطی که دارد مهیا شود در تیم ملی ماندنی بشود و نماینده وزارت هم صحبت کرد که انتظارات وی را برآورده خواهیم کرد.

کفاشیان که با شبکه خبر تلویزیون گفتگو می‌کرد درباره خواسته‌های کی‌روش برای دیدارهای تدارکاتی گفت: کی‌روش تخمین زده است که تا جام جهانی ۲۵ بازی رسمی و تدارکاتی داشته باشیم. وقتی حمایت از تیم ملی صورت گیرد دیگر دغدغه‌ای برای طرفین باقی نخواهد ماند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *