خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / حمله مجید جلالی به فدراسیون و پرسپولیس

حمله مجید جلالی به فدراسیون و پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پیکان معتقد است بیانیه پرسپولیس پیش از دیدار این تیم با پیکان، ذهنیت او را در رابطه با فضای این دیدار خراب کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا، مجید جلالی پس از شکست مقابل پرسپولیس در نشست خبری حضور یافت و درباره این دیدار اظهار کرد: ما بازی پایاپایی مقابل پرسپولیس انجام دادیم اما اشتباهاتی داشتیم بخصوص روی گل دوم که اشتباه بدی کردیم. من انتظار دارم در یکی دو صحنه که در محوطه جریمه پرسپولیس اتفاق افتاد، بیشتر توسط کارشناسان بازبینی شود تا آن‌ها قضاوت داور را کارشناسی کنند.

وی ادامه داد: اگر کسی می‌تواند بیانیه‌ای دهد که شرایط به نفعش شود ما هم این کار را بکنیم. من از اینکه می‌بینم تماشاگران خوشحالند احساس بدی ندارم اما انتظار ندارم که فوتبال این گونه جلو رود. شرایط خاصی در استادیوم حاکم بود. از ابتدا که ما وارد استادیوم شدیم نیروی انتظامی با ما برخورد خوبی نداشت و از آن لحظه من متوجه شدم که امروز شرایط عادی نیست.

جلالی درباره شرایط بازی گفت: درست نیست که تیم بزرگی پس از باخت خود بیانیه‌ای صادر کند و به مجمع و فدراسیون حمله کند. چنین چیزی باعث می‌شود ذهنیت ما شرایطی سخت را تلقی کند. به نظرم قضاوت منصفانه‌ای ارائه نشد. اگر هر کس بخواهد بعد از باخت بیانیه‌ای صادر کند، هرج و مرج ایجاد می‌شود. این کار شکل خوبی از فوتبال نیست و فدراسیون باید با آن مقابله کند. متاسفانه در لیگ ما این گونه است که هر کسی که شلوغ می‌کند به نفعش می‌شود و باشگاه من به من می‌گوید اگر تو هم چنین کاری می‌کردی، به نفع ما می‌شد. تیم من نه رسانه‌ای دارد و نه هواداری و این بیانیه‌ها باعث می‌شود ذهنم خراب شود. چگونه است که تیمی با خود ۲۰ نفر به داخل رختکن می‌برد و کسی کاری به کارش ندارد اما من حتی نمی‌توانم یک نفر را به داخل رختکن تیمم ببرم.

وی افزود: تیم ما خوب بازی کرد اما پشتوانه هواداری و رسانه‌ای نداریم. وقتی این گونه فضاسازی‌ها می‌شود کار از حالت عادی خارج می‌شود. ما بایرن مونیخ نیستیم و نهایت قدرت‌مان همین است. رفتارهایی که صورت می‌گیرد به ما ثابت می‌کند که کار از حالت منصفانه خارج شده است.

سرمربی پیکان  در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا در این بازی تیمش به دنبال ضد حملات بود در حالی که از قدرت تهاجمی بالایی بهره‌مند است تاکید کرد: من چنین چیزی را در بازی ندیدم. منظور شما این است که ما در طول بازی دفاع کردیم و چشم به ضد حملات داشتیم؟ من با این موضوع موافق نیستم چرا که بازی پایاپای بود و ما از شانس لازم برای پیروزی برخوردار بودیم. برای همین است که ناراحت هستم. ما در ابتدا به دنبال این بودیم که در لیگ برتر باقی بمانیم اما نشان دادیم که می‌توانیم برای رتبه چهارم هم بجنگیم. الان هم به من فشار آمده است و شاید به خاطر همین موضوع این طور صحبت می‌کنم.

جلالی در واکنش به اینکه بازی اشتباه داوری خاصی نداشت و او چطور می‌گوید داور مرتکب اشتباه شده، خاطرنشان کرد: چندین صحنه در وسط زمین وجود داشت و یکی دو صحنه در محوطه جریمه رخ داد که من در مورد آن‌ها مطمئن نیستم. امروز نیامدم که فقط روی نیمکت بنشینم. ۳۵ سال است که این گونه بازی‌ها را تجربه می‌کنم. اعتقاد داریم که مقابل تیم‌های بزرگ همه چیز باید منصفانه باشد. شاید اگر من هم داور باشم نتوانم این کار را انجام دهم با این حال علاقه‌مندیم عدالت در زمین اجرا شود. اگر پرسپولیس آن بیانیه را صادر نمی‌کرد عملکرد داور این طور نمی‌شد. بعد از آن بیانیه، ده‌ها نفر از اصحاب رسانه به من گفتند که کارمان با این بیانیه سخت شده است. وقتی که تیمی نسبت به انتخاب داوری بیانیه صادر می‌کند، در واقع روی تفکرات آن داور تاثیر می‌گذارد. این‌ها روش‌هایی است که باب شده است. شاید داوری منصفانه بود اما وقتی من این رفتارها را می‌بینم ذهنیتم عوض می‌شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *