خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار یوونتوس / آلگری:دوست دارم به کارم در یوونتوس ادامه دهم
Massimiliano Alegri

آلگری:دوست دارم به کارم در یوونتوس ادامه دهم

سرمربی یوونتوس با وجود شکست تیمش در خانه ناپولی، از عملکرد شاگردان خود و صعود بانوی پیر به فینال جام حذفی ابراز خرسندی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال یوونتوس اگرچه در دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا با نتیجه 3 بر 2 در خانه ناپولی تن به شکست داد، اما با توجه به پیروزی‌اش در بازی رفت، در مجموع دو بازی با نتیجه 5 بر 4 برد و صعود کرد و حریف لاتزیو در بازی فینالی شد که روز دوم ژوئن (12 خرداد) برگزار می‌شود.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در پایان این بازی گفت: نتیجه خوبی است به خصوص بعد از انجام دو بازی بسیار سخت. این بار در مقایسه با بازی یکشنبه شب‌مان برابر ناپولی (در سری A)بهتر بودیم، اما با اشتباهی که منجر به گل دوم حریف شد کار را برای خودمان سخت کردیم. ما بعد از آن اتفاق دیگر قدرت کافی برای حمله کردن نداشتیم و من هم دیگر بازیکنی برای تعویض کردن نداشتم. با این حال در مجموع فکر می‌کنم که بازی خوبی انجام دادیم و بعد از اینکه گل سوم را خوردیم دیگر کمتر ریسک کردیم. به نظر من یووه می‌توانست برنده این بازی باشد هرچند به هدف‌مان که صعود به فینال بود، رسیدیم.

آلگری در تمجید از مهاجم آرژانتینی تیمش گونسالو ایگواین، که با دو گل خود برابر تیم سابقش مسبب حذف آن شد هم گفت: او در هفته بازی‌های ملی تمرینات خوبی داشت و شما می‌توانید نتیجه آن تمرینات را در عملکردش ببینید، چون واقعاً مقابل دروازه تند و تیز بود.

سرمربی بانوی پیر درباره بازی تیمش برابر بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز تأکید کرد: بازی با بارسلونا در پیش است و ما باید با اعتمادبه‌نفس، تعادل و خودباوری برابر این تیم قرار بگیریم، چون می‌خواهم به بالا بردن سطح بازی‌مان ادامه دهیم. ما امشب سه گل خوردیم، چون تمرکزمان کم بود و گل دوم حریف هم بر حسب یک اتفاق رقم خورد. در مجموع عملکرد تیم من خوب بود و من نگران نیستم، چون این خودمان بودیم که به ناپولی اجازه دادیم به بازی برگردد.

آلگری در پایان درباره آینده‌اش و اینکه آیا در یوونتوس می‌ماند یا از این تیم می‌رود هم عنوان کرد: برنامه من این است که با یوونتوس به کارم ادامه دهم، چون از وضعیتم در این تیم راضی‌ام. البته هنوز با مسئولان باشگاه در خصوص این موضوع حرف نزده‌ام، چون اولویت‌های مهمتری داریم، اما در نهایت یک روز با هم مذاکره خواهیم داشت. این تیم پتانسیل زیادی دارد و ترکیبی از انرژی جوان‌ها و تجربه بازیکنان باسابقه‌اش است. یوونتوس تیمی طراز اول است و تعداد تیم‌هایی که از آن بهتر باشند، زیاد نیست.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *