خانه / اخبار فوتبال ایران / کمالوند : به خاطر ملکی و باتیستا مساوی کردیم
faraz kamalvandgostaresh

کمالوند : به خاطر ملکی و باتیستا مساوی کردیم

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز مدعی شد، تیم استقلال ۹۰ دقیقه اسیر این تیم بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، فراز کمالوند پس از تساوی تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: یقین دارم هیچ تیمی مقابل استقلال نمایشی را که ما داشتیم، انجام نداد. استقلال 90 دقیقه اسیر ما بود. استقلالی‌ها دو توپ هم روی دروازه ما نیاوردند.

وی افزود: من به دو مسئله اعتراض داشتم. اول عملکرد مگنو باتیستا که مشخص نبود چه کار میکند و با او برخورد میکنم. اعتراض دوم من به کوروش ملکی بود. تا روزی که من در گسترش فولاد باشم او دیگر رنگ بازی را نخواهد دید. خود من او را از لیگ دسته یک به لیگ برتر آوردم، اما این بازیکن در تمرین بعد از بازی با تراکتورسازی اعلام کرد زانویش درد می‌کند، با این حال یک روز بعد خوب شد. انگار آب شفا خورده بود که یک روزه مشکل او برطرف شد!

سرمربی گسترش فولاد ادامه داد: در این بازی نیز در دقیقه 40 مجدداً زانوی خود را گرفت و اعلام کرد که مشکل دارد و من نیز به همین مسئله اعتراض می‌کردم. اگر قرار است او این‌گونه به رفتار خود ادامه دهد خودم درون دروازه قرار می‌گیرم! من هم خوش‌قیافه‌تر هستم و هم بهتر صحبت می‌کنم!

کمالوند با تأکید بر برخورد با دروازه‌بان جوان گسترش فولاد، خاطر نشان کرد: ملکی مطمئن باشد خیلی بد او را تنبیه می‌کنم. من یک درصد نیز بعد از رسیدن به گل اول فکر نمی‌کردم گل تساوی را دریافت کنیم. متأسفانه عده‌ای از دوستان قبل از بازی با تراکتورسازی اعلام کردند که من به این تیم راه خواهم داد و حالا نیز خوشحالم توانستیم با توقف استقلال به تراکتورسازی کمک کنیم تا با برتری مقابل صبا مجدداً به رتبه دوم بازگردد.

وی در خصوص حرف و حدیث‌هایی که بعد از تساوی هفته گذشته گسترش فولاد مقابل تراکتورسازی به وجود آمد، اعلام کرد: من همیشه با شرف زندگی می‌کنم. هفته گذشته دوستان بحث راه دادن تیم ما به تراکتورسازی را مطرح می‌کردند، اما ما با قدرت مقابل این تیم بازی کردیم و توانستیم به تساوی دست پیدا کنیم. شاید من نیز ته دلم دوست داشته باشم تیمی قهرمان شود، اما در فوتبال تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا پول حلال در بیاورم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تصریح کرد: ما امروز به مراتب بهتر از دیدار مقابل تراکتورسازی بازی کردیم و این مسئله نیز تا حدودی به حضور تماشاگران بستگی داشت. در چند بازی اخیر هیچ‌گاه ندیده بودم استقلال این‌گونه اسیر یک تیم باشد.

کمالوند در خصوص درگیری لفظی‌اش با علیرضا منصوریان گفت: منصوریان دوست عزیز من است، اما داد و بیداد زیادی انجام می‌داد و من به فنایی، ناظر داوری اعلام کردم که سرمربی استقلال مانع جریان بازی نشود و بحث ما نیز به خاطر همین مسئله بود.

وی در خصوص تک‌روی برخی از بازیکنان گسترش فولاد خاطرنشان کرد: متأسفانه ما برخی مشکلات شخصیتی در تیم داریم! کوروش ملکی در برخی از دقایق بی‌خود و بی‌جهت پای خود را می‌گرفت و امروز نیز توپی که مگنو باتیستا در کنار زمین لو داد منجر به گل تساوی استقلال شد. مطمئن باشید من با ملکی برخورد خواهم کرد.

کمالوند در خصوص علت برنده نشده گسترش فولاد گفت: در این بازی مشکلی نداشتیم. تنها دلیلی که نتوانستیم بازی را ببریم عملکرد باتیستا و کوروش ملکی بود که بیشتر روی ملکی اعتراض داریم. علی دایی الکی علی دایی نشد و با منش و شخصیتش دایی شد. بازیکنان ما در این نتیجه بی‌تقصیر نبودند. هیچ تیمی حتی در آسیا هم استقلال را این‌گونه تحت‌فشار قرار نداده بود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در مورد اینکه ظاهراً بازیکنان تیمش جنبه تعریف کردن ندارند، چرا که روز گذشته از آنها تعریف کرده بود، گفت: من اشتباه کردم که نفهمیدم کوروش ملکی آدم بی‌جنبه‌ای است! حواسم به بازی نبود. این بازیکن ما را اسیر خودش کرد. 35 دقیقه مدام به او گفتیم که می‌تواند به بازی ادامه دهد که او گفت بازی می‌کند، اما دو سه دقیقه بعد خودش را روی زمین انداخت. در تمرینات، خیلی روی ضربات ایستگاهی کار کرده و داریوش شجاعیان بهترین ایستگاهی‌ها را می‌زند، اما امروز نتوانست این کار را انجام دهد. ما باید بیشتر کار کنیم.

کمالوند در واکنش به اعتراض محمد خرمگاه به داوری گفت: استقلال و پرسپولیس نمی‌توانند بگویند همه چیز برای آنها باشد. داور چه اشتباهی داشت که علیه او حرف زدند؟ آنها توقع دارند بازی که شروع شد، داور به سود آنها پنالتی بگیرد. مگر به محوطه جریمه ما آمدند که پنالتی رخ بدهد؟

وی همچنین در واکنش به ناراحتی خرمگاه از جو ورزشگاه گفت: امروز هواداران مشکلی نداشتند. این حرف‌ها به این خاطر مطرح می‌شود که استقلال بازی ضعیفی انجام داد و تحت‌فشار بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *