خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو و امیدواری برای قهرمانی لیگ اروپا
morinio new haircut

مورینیو و امیدواری برای قهرمانی لیگ اروپا

سرمربی شیاطین سرخ امید زیادی به قهرمانی تیمش در لیگ اروپا دارد. او تاکید کرد که با وجود منچسترسیتی و لیورپول تیمش کار سختی برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا دارد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی اکسپرس، منچستر یونایتد در هفته سی و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس پیروزی مهمی را به دست آورد و توانست ساندرلند را با سه گل شکست دهد تا به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار باشد.

طبیعی است که مورینیو از کسب این نتیجه راضی باشد. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و نتیجه لازم را هم کسب کردیم. پیروزی منچسترسیتی و لیورپول شرایط را برای کسب سهمیه سخت کرد. برابر تیمی اندوهگین به پیروزی رسیدیم. ساندرلند در آستانه سقوط به لیگ پایین است و بازی کردن برابر آنها سخت است.

او ادامه داد: کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم. برای پیروز شدن به بازیکنانی مانند زلاتان نیاز است. او در بازی امشب هم وظیفه خود را به خوبی انجام داد و خوشحالم که چنین بازیکنی را در اختیار دارم.

مورینیو درباره شانس تیمش برای قهرمانی در لیگ جزیره گفت: شانسی برای قهرمانی در لیگ جزیره نداریم اما امیدواریم که بتوانیم قهرمانی در لیگ اروپا را به دست آوریم. امید زیادی برای قهرمانی درلیگ اروپا داریم. خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم. تنها بازیکن آسیب دیده ما والنسیا است که او هم به زودی به شرایط بازی می رسد.

سرمربی منچستر یونایتد درباره آسیب دیدگی دخیا گفت: فکر نمی کنم که آسیب دیدگی او جدی باشد. او کمی احساس درد می کند اما رومرو بسیار آماده است و در لیگ اروپا به میدان خواهد رفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *