خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / حواشی بازی پرسپولیس – الریان : درگیری بازیکنان پرسپولیس و الریان در پایان بازی
taremi alreyan

حواشی بازی پرسپولیس – الریان : درگیری بازیکنان پرسپولیس و الریان در پایان بازی

در پایان بازی پرسپولیس و الریان بازیکنان دو تیم با یکدیگر به مشاجره لفظی پرداختند که داوران و عوامل هر دو تیم به سرعت به این غائله پایان دادند.

سایت هواداران تیفوسی فوتبال، پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل الریان بازیکنان دو تیم در پایان بازی به درگیری لفظی پرداختند که با میانجی‌گری عوامل دو تیم، این ماجرا تمام شد.

هواداران پرسپولیس پس  از این قضیه به شدت علیه تیم حریف فحاشی کردند. همچنین همراهان این تیم قطری در جایگاه CIP با مشت‌های گره کرده خود از این تساوی خوشحال بودند.

* در پایان نیمه اول وقتی بازیکنان پرسپولیس قصد رفتن به رختکن داشتن هواداران به شدت مهدی طارمی را مورد تشویق قرار دادند.

* برانکو ایوانکویچ در ابتدای نیمه دوم تمامی بازیکنان نیمکت نشین تیمش را از نیمکت بلند کرده و از آنها خواست برای ورود به زمین خود را آماده نگه دارند.

* هواداران پرسپولیس دقیقه 55 این بازی با تشویق ایسلندی جو خاصی را در ورزشگاه ایجاد کردند.

* دقیقه 62 علی علیپور در محوطه جریمه الریان توسط مدافع این تیم سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در این لحظه تمامی نیمکت نشینان پرسپولیس به هوا پریدند و به تصمیم داور اعتراض کردند.

* بلندگوی ورزشگاه تعداد هواداران را 57 هزار و 130 نفر اعلام کرد.

* سروش رفیعی بعد از اخطاری که از داور مسابقه دریافت کرد متوجه محرومیتش از بازی با الهلال شد و ابراز تاسف کرد. او به تصمیم داور بابت دادن کارت زرد اعتراض کرد.

* در دقیقه پایانی بازی دیگر از شعارهای هیجانی هواداران خبری نبود و آنها بابت هر موقعیتی که از دست می‌رفت عصبانی می‌شدند.

* دقیقه 85 بازی میشل لادروپ از کنار خط با اعتراض به مدافعان تیمش از آنان خواست در دفع توپ دقت کنند. در این لحظه داور چهارم به وی تذکر داد و از او خواست از لب خط عبور نکند.

* صبر هواداران پرسپولیس از موقعیت‌هایی که بازیکنان این تیم از دست می‌دادند لبریز شد و بارها به فرصت سوزی بازیکنان اعتراض کردند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *