خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / شواین اشتایگر : مورینیو شخصیت بالایش رو نشان داد
bastian-schweinsteiger 2017

شواین اشتایگر : مورینیو شخصیت بالایش رو نشان داد

هافبک پیشین شیاطین سرخ نسبت به اظهارات اخیر آقای خاص واکنش نشان داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باستین شواین‌اشتایگر که زیرنظر ژوزه مورینیو تنها 4 بازی برای شیاطین سرخ انجام داد، اخیراً از این تیم جدا و به شیکاگو فایرز در لیگ حرفه فوتبال آمریکا موسوم به MLS پیوست. او در تازه‌ترین اظهارنظرش اعلام کرد که مشکلی با ژوزه مورینیو نداشته است.

آقای خاص پس از جدایی شواینی از من‌یونایتد با اشاره به بیرون گذاشتن این بازیکن آلمانی از تیم اصلی شیاطین سرخ  و تبعید کردنش به تیم زیر 23 سال منچستریونایتد گفت: باستین از آن دست بازیکنانی است که واقعاً بابت رفتاری که با آنها داشته‌ام، پشیمان و متأسف هستم. نمی‌خواهم در مورد او به چشم بازیکنی صحبت کنم که ترجیح می‌دادم بخرمش با خیر! بلکه می‌خواهم به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای و یک انسان در مورد شواینی صحبت کنم. آخرین چیزی که به باستین گفتم این بود که من در مورد تو اشتباه کردم.

هافبک پیشین تیم ملی آلمان هم در واکنش به عذرخواهی آقای خاص اظهار داشت: پیش از اینکه منچستریونایتد را ترک کنم، مورینیو با من صحبت کرد و شنیدن این صحبت‌های او چیز جدیدی برای من نیست، اما به هر حال این شخصیت بالای ژوزه را نشان داد، البته شرایطی که من در آن قرار داشتم، برای هر دوی ما وضعیت تأسف‌باری بود، اما بهترین‌ها را برای منچستریونایتد آرزومندم. امیدوارم آنها جواز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان را کسب کنند. هر موقع که آنها بازی دارند، بازی‌ها‌ی‌شان را تماشا می‌کنم و امیدوارم به عنوان قهرمانی برسند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *