خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / دور رفت یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 3 – 0 بارسلونا ، شوک به شاگردان انریکه
chielini juve - abrca 2017

دور رفت یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 3 – 0 بارسلونا ، شوک به شاگردان انریکه

یوونتوس توانست در بازی رفت برابر بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به برد بزرگ دست یابد

سایت تیفوسی :به گزارش خبرگزاری مهر، تیم های فوتبال یوونتوس و بارسلونا دیدار رفت خود در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را سه شنبه شب برگزار کردند که در پایان تیم یوونتوس با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.

در نیمه نخست این بازی تیم یوونتوس از دو موقعیتی که ایجاد کرده بود توسط دیبالا ۲ بر صفر پیش افتاد. ستاره آرژانتینی با ضربات پای چپ خود در دقایق ۷ و ۲۲ دروازه ترشتگن را گشود. در دقیقه ۳۱ نیز لیونل مسی موفق به گلزنی شد ولی داور خطای او را اعلام کرد. در این نیمه یک بار بوفون با واکنشی استثنایی ضربه اینیستا را دفع کرد.

در نیمه دوم هم تیم یوونتوس روی هر حمله خود تا آستانه گلزنی پیش رفت و در دقیقه ۵۵ با ضربه سر کیه‌لینی به گل سوم رسید. بارسلونا در دقیقه ۶۹ یک موقعیت عالی را توسط سوارز از دست داد. یک بار هم کیه لینی درون محوطه جریمه با دست توپ را دفع کرد ولی داور پنالتی نگرفت تا آبی اناریها شکست سنگین دیگری را متحمل شوند.

دور رفت یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 3 - 0 بارسلونا

بارسلونا در مرحله قبل نیز در زمین پاریسن ژرمن ۴ گل دریافت کرده بود و این بار هم در زمین یوونتوس تحقیر شد. این تیم شنبه شب نیز در زمین مالاگا نتیجه را ۲ بر صفر واگذار کرده بود.

بعید است یوونتوس با خط دفاع مستحکم خود در نوکمپ مثل پاریسن ژرمن شکست سنگینی را متحمل شود.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *