خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / آنچلوتی : وضعیت لواندوفسکی مشخص نیست
carlo anchelotti new

آنچلوتی : وضعیت لواندوفسکی مشخص نیست

کارلو آنچلوتی می گوید که شناخت او از بازیکنان رئال مادرید هیچ کمکی به بازیکنان بایرن مونیخ نخواهد کرد و بازیکنان تیمش باید روی بازی متمرکز شوند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در حساس ترین بازی از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ روز چهارشنبه میزبان رئال مادرید خواهد بود. در این بازی زین الدین زیدان رو در روی کارلو آنچلوتی قرار خواهد گرفت. آنچلوتی در کنفرانس خبری قبل از بازی از غیبت احتمالی لواندوفسکی خبر داد و گفت شرایط این مهاجم لهستانی فردا مشخص خواهد شد.

بازی مقابل رئال مادرید:

من از کیفیت رئال مادرید را به خوبی می شناسم، اما ما فقط روی عملکرد خود تمرکز کرده ایم. برای من بدون شک یک بازی ویژه است اما جدا از این صحبت ها بازی خوبی خواهد بود. ما مطمئن هستیم که فردا یک بازی خوب انجام خواهیم داد. ما درباره گذشته فکر نمی کنیم و فقط به آینده نگاه می کنیم.  ما اشتیاق و اعتماد بنفس کافی برای این بازی را داریم. می خواهیم فردا با تمام توان برای کسب برد تلاش کنیم. به نظرم سرنوشت این بازی فردا رقم نخواهد کرد و در مادرید تکلیف تیم صعود کرده مشخص می شود. داشتن ترکیبی از بازیکنان در تیم بسیار خوب است. بازیکنان جوان بازی را می برند و بازیکنان باتجربه عناوین را.

وضعیت بازیکنان:

ما فردا درباره لواندوفسکی تصمیم می گیریم. اگر او درد داشته باشد بازی نخواهد کرد. او امروز حس خوبی داشت و شرایطش مطلوب به نظر می رسید. من به خوبی از اهمیت او خبر دارم. او گل ها فراوانی به ثمر رسانده اما ما بدون او هم قوی هستیم.

مانوئل نویر آماده ست و فردا در ترکیب قرار خواهد گرفت. متس هوملس برای این بازی در دسترس نیست.

همکاری با زیدان و رابطه با این سرمربی:

یک کمک مربی همانند زیدان با استفاده از کاریزما و تجربه اش می تواند کمک خوبی باشد. او دستیاری فوق العاده بود. من زیدان را بسیار دوست دارم و از اینکه او فصلی عالی را سپری کرده خوشحالم.

رابطه با بازیکنان رئال مادرید و BBC:

من با بازیکنان رئال مادرید هیچ صحبتی نکرده ام. ما همدیگر را خوب می شناسیم اما این نکته نه امتیاز محسوب می شود نه نکته ای منفی.

من دوست دارم کریستیانو رونالدو را روی نیمکت ببینم، بنزما در جایگاه بنشیند و بیل هم از خانه بازی را دنبال کند.

مقایسه رونالدو و لواندوفسکی:

لواندوفسکی و رونالدو هر دو بازیکنانی فوق العاده هستند، هر دو بسیار حرفه ای هستند، با تمرکز بالا بازی می کنند و تفاوت چندانی ندارند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *