خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / رئال با پیراهن مشکی برابر بایرن قرار می گیرد
ramos-napoli-real-madrid

رئال با پیراهن مشکی برابر بایرن قرار می گیرد

کهکشانی‌ها برای بازی خارج از خانه‌شان برابر باواریایی‌ها مجبور شدند پیراهن‌ اول خود را کنار بگذارند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، تیم فوتبال بایرن‌ مونیخ امشب (چهارشنبه) در مصاف خانگی‌اش برابر رئال مادرید در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از لباس‌های یکدست قرمز خود استفاده نخواهد کرد و به همین دلیل میهمان اسپانیایی نمی‌تواند با پیراهن اول خود که یکدست سفید رنگ است به میدان برود.

به باور باواریایی‌ها که نشریه مارکا آن را نوعی خرافه توصیف می‌کند، آنها با پیراهن قرمز و شورت ورزشی سفید رنگ شانس بیشتری برای کسب پیروزی خواهند داشت و به همین دلیل قصد دارند از لباسی مرکب از این دو رنگ به میدان برود و به همین دلیل رئالی‌ها مجبورند از لباس دوم خود که مشکی رنگ است استفاده کنند.

در حقیقت این اولین بار است که رئال مادرید در مونیخ با پیراهن سفید به میدان نمی‌رود و ظاهراً دلیل آن پیروزی 4 بر صفر این تیم در خانه بایرن مونیخ در فصل 14-2013 است که باواریایی‌ها را ترغیب کرده میهمان اسپانیایی را مجبور کنند با پیراهنی غیر از پیراهن اولش به میدان برود.

به این ترتیب کیلور ناواس دروازه‌بان رئال مادرید در بازی امشب پیراهن آبی به تن خواهد داشت و همتای آلمانی او در بایرن‌ مونیخ، مانوئل نویر هم لباس سبز. تیم داوری نیز در این بازی لباس زرد رنگ به تن خواهد داشت.

همچنین طبق جلسه مسئولان دو باشگاه و اتحادیه فوتبال اروپا، مقرر شده است که چمن ورزشگاه آلیانتس آره‌نا پیش از آغاز بازی و بین دو نیمه آبیاری شود. 23 دوربین تلویزیونی از 9 شرکت تلویزیونی هم بازی را روی آنتن خواهند برد.

تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ و رئال مادرید از ساعت 23:15 امشب در ورزشگاه آلیانتس آره‌‌نای شهر مونیخ به مصاف هم می‌روند

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *