خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / دورتموند / انتقاد توخل از یوفا به علت تصمیم برگزاری بازی دورتموند – موناکو با تاخیر کم
tokhel dort

انتقاد توخل از یوفا به علت تصمیم برگزاری بازی دورتموند – موناکو با تاخیر کم

سرمربی بوروسیا دورتموند بعد از شکست برابر موناکو به انتقاد تند از اتحادیه فوتبال اروپا پرداخت.

سایت تیفوسی : به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از کیکر، دیدار بوروسیا دورتموند برابر موناکو به خاطر حمله به اتوبوس حامل بازیکنان دورتموند با یک روز تاخیر برگزار شد که موناکو موفق شد با نتیجه سه بر دو از سد میزبانش بگذرد تا شانس بسیار بالایی برای صعود به نیمه نهایی داشته باشد.

توماس توخل در نشست خبری بعد از بازی به انتقاد از یوفا پرداخت و گفت‌: یوفا بسیار عجولانه تصمیم گرفت و به هیچ وجه با ما مشورت نکرد. آنها با یک پیام که از سوییس مخابره شد، تصمیم گرفتند بازی را با یک روز تاخیر برگزار کنند. وقتی به ما گفتند که باید فردا بازی کنید، شوکه شدیم. دوست داشتیم بازیکنان را با آمادگی بیشتری به میدان بفرستیم و بعد از حادثه‌ای که به وجود آمد، شرایطمان از نظر روحی به هیچ وجه خوب نبود.

او ادامه‌ داد: باید به ستایش از کسانی پرداخت که زمینه را برای برگزاری این دیدار در چنین شرایط سختی فراهم کردند اما فوتبال همه چیز در جهان نیست و نباید به هر قیمتی یک دیدار را برگزار کرد. وقتی شرایط مساعد نیست، نباید بازی فوتبال برگزار شود. بازیکنان دورتموند تجربه کابوس‌واری را سپری کردند و نیاز به استراحت بیشتری داشتند.

توخل درباره نتیجه‌ دیدار تیمش برابر موناکو گفت‌: نتیجه‌ عادلانه نبود. باید بازی با نتیجه‌ دو بر یک به سود دورتموند به پایان می‌رسید. گل موناکو آفساید آشکار بود اما کمک داور آن را ندید. تنها ۱۵ بازیکن برای دیدار امشب در اختیار داشتیم و شرایط بسیار سخت شده بود. نمی‌دانم هفته آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. در نیمه نخست بسیار بد ظاهر شدیم اما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *