خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / پاسخ رونالدو به منتقدان :چه کسی به توانایی‌های من شک دارد؟
ronaldo body 2

پاسخ رونالدو به منتقدان :چه کسی به توانایی‌های من شک دارد؟

مهاجم رئال‌ مادرید بعد از درخشش در دیدار برابر بایرن مونیخ پاسخ انتقادهای را داد که در هفته‌های اخیر از او شده است.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، کریستیانو رونالدو ستاره نخست رئال‌ مادرید در دیدار برابر بایرن مونیخ بود که توانست هر دو گل تیمش را به ثمر برساند. این مهاجم پرتغالی با دو گلی که در این دیدار حساس به ثمر رساند، به تنها بازیکنی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد که توانسته است به رکورد ۱۰۰ گل برسد.

رونالدو بعد از پایان رویارویی تیمش با بایرن مونیخ، پاسخ تندی به انتقادها داد و اظهار کرد: نمی‌دانم چه کسی درباره توانایی‌های من تردید دارد. بدون شک عده کمی هستند که چنین نظری دارند. همه کسانی که بازی‌های من را دنبال می‌کنند، به توانایی‌هایم ایمان دارند و من را می‌ستایند.

رونالدو درباره دیدار تیمش برابر بایرن مونیخ هم گفت‌: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی به پیروزی رسیدیم. با یک گل از حریف عقب افتادیم اما به بازی برگشتیم. رقابت‌ کردن برابر بایرن مونیخ به هیچ وجه آسان نیست. در نیمه نخست با یک گل از حریف عقب افتادیم و شرایط سخت شده بود اما در نیمه دوم خیلی سریع به بازی برگشتیم. بعد از زدن گل تساوی، توانستیم با بازی هجومی گل پیروزی را هم به ثمر برسانیم و با شایستگی حریف را شکست بدهیم. البته هنوز چیزی تمام نشده و بازی برگشت هم باقی مانده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *