خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / زلاتان به شرط کسب سهمیه لیگ قهرمانان با یونایتد تمدید می کند
zlatan goal fin

زلاتان به شرط کسب سهمیه لیگ قهرمانان با یونایتد تمدید می کند

مدیر برنامه‌های مهاجم سوئدی شیاطین سرخ اشاره کرد کسب سهمیه لیگ قهرمانان منچستریونایتد در ماندن این بازیکن در جمع شیاطین سرخ نقش کلیدی خواهد داشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ که در همین فصل اول حضورش در منچستریونایتد تأثیرگذاری بالای خود را نشان داده و در 43 بازی 28 گل برای این تیم به ثمر رسانده است، قرارداد یک ساله‌اش با این باشگاه در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد. با وجود اینکه بندی در قرارداد این مهاجم سوئدی وجود دارد که باشگاه من‌یونایتد می‌تواند قرارداد وی را تمدید کند، مدیربرنامه‌های ایبرا می‌گوید کسب سهمیه لیگ قهرمانان می‌تواند این بازیکن را در اولدترافورد ماندنی کند.

مینو رایولا در گفت‌و‌گو با شبکه رادیویی «مونت‌کارلو» فرانسه گفت: تنها اولویت فعلی زلاتان به پایان بردن فصل جاری است. او دقیقاً می‌داند که چه می‌خواهد. ایبرا می‌خواهد در فینال لیگ قهرمانان بازی کند و در صورت امکان قهرمانی در آن را تجربه کند.

وی افزود: زلاتان بازیکنی باانگیزه است و باشگاه‌هایی هم که به او پیشنهاد می‌دهند به این موضوع واقف هستند. او دلیلی برای ادامه کار به دلایل مالی نمی‌بیند و تنها می‌خواهد خود را در بالاترین سطح به اثبات برساند، درست همانند سال‌های اخیر که برخی فکر می‌کردند او دیگر پیر شده است.

مدیر برنامه‌های مهاجم سوئدی شیاطین سرخ تأکید کرد: نمی‌گویم که جنبه‌های مالی اصلاً برای زلاتان مهم نیست، اما انگیزه او از بازی کردن پول نیست. اگر بازیکنی بهترین است، باید به اندازه بهترین بازیکن هم دستمزد بگیرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *