خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / مشروح برنامه ۲۴ فروردین نود/ رای مثبت به برانکو + لینک دانلود

مشروح برنامه ۲۴ فروردین نود/ رای مثبت به برانکو + لینک دانلود

مشروح برنامه ۲۴ فروردین نود/ رای مثبت به برانکو + لینک دانلود

تیفوسی : برنامه نود ۲۴ فروردین از ساعت ۲۲:۳۳ امشب با محوریت هفته بیست و پنج لیگ برتر و حضور برانکو ایوانکوویچ از شبکه سه سیما آغاز شد.

به گزارش وبسایت نود، در ابتدای برنامه عادل فردوسی پور قهرمانی ملی پوشان کشتی آزاد در جام جهانی را تبریک گفته و گفت امروز همه مردم خوشحال بودند چون از دیروز کشتی گیران کشورمان شروع کردند به بردن و امروز هم در فینال ادامه دادند و همه را از دم تیغ گذراندند و باید به جوانان کم ادعا و جویای نام رسول خادم تبریک می گوییم انشاالله که این موفقیت ها در همه رشته ها در المپیک هم ادامه داشته باشد. امروز همه مردم خوشحال بودن. حدود ۳ ساعت با بررسی مسابقات لیگ و مصاحبه با برانکو ایوانکوویچ در خدمت شما خواهیم بود و ما را همراهی کنید.

در ابتدای برنامه سوال نظرسنجی درخصوص انتخاب برانکو ایوانکوویچ به سرمربی گری پرسپولیس پخش شد.(ویدئو)

 

مرور مسابقات ۳ نماینده ایران نفت ، فولاد و تراکتور در لیگ قهرمانان طی یک آیتم نخستین بخش فوتبالی امشب بود. (ویدئو)

سپس گزارش کامل و حواشی مسابقه تاریخی پرسپولیس و النصر با حضور یکصد هزار تماشاگر به طور جداگانه پخش شد.(ویدئو)

سپس نتایج و نکات آماری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و برنامه ادامه بازی ها مرور شد.

 

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال روی خط برنامه نود آمد و درخصوص چرخش ۱۸۰ درجه ای فدراسیون و کارلوس کی روش برای ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی توضیح داد.(ویدئو)

قرعه کشی مسابقه پیامکی هفته گذشته نیز با کمک علی کفاشیان انجام شد و برندگان به شرح زیر مشخص شد:

 

۳۲ دقیقه پس از آغاز برنامه برای اولین بار آمار شرکت کنندگان در نظرسنجی اعلام شد که تا این لحظه ۶۷۰ هزار نفر شرکت کرده بودند.

سیدبندی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و هم گروهی های احتمالی تیم ایران توسط مجری برنامه بررسی شد.

 

گزارشی از مراسم هفدهمین سال درگذشت سیروس قایقران کاپیتان سابق تیم ملی و ملوان پخش شد.(ویدئو)

 

سالروز اولین قهرمانی آسیایی استقلال
تقویم نود و مرور اتفاقات تاریخ فوتبال مصادف با هفته جاری بخش بعدی بود.(ویدئو)

از جمله مناسبت های تقویم این هفته ۲۱ فروردین ۴۹ اولین قهرمانی استقلال در آسیا، ۲۳ فروردین ۸۷ شکست سنگین استقلال برابر پگاه در تهران و پرسپولیس مقابل استقلال اهواز همزمان در یک روز، دربی ۴۵ در روز بیستم فروردین ۷۵ با تساوی پراخراج دو تیم،  ۲۰ فروردین ۹۲ و بازی جنجالی و نیمه تمام  پرسپولیس – داماش  و ۱۸ فروردین سالروز درگذشت سیروس قایقران بود.

 

داستان فصل پرماجرای پرسپولیس و ناکامی های این تیم طی آیتم بعدی قبل از ورود برانکو ایوانکوویچ به برنامه پخش شد.(ویدئو)

سپس برانکو بعد از حدود ۳۰ هزار روز بار دیگر مهمان برنامه نود شد و به استودیو این برنامه آمد. (ویدئو)

 

پس از صحبت های ابتدایی با سرمربی جدید پرسپولیس ۹۰ درجه و بررسی طنز مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ برتر پخش شد.(ویدئو)

ساعت ۲۲:۴۸ برای اولین بار در حضور برانکو آمار نتایج نظرسنجی پخش شدکه ۷۸ درصد وی را انتخاب مناسبی برای هدایت پرسپولیس قلمداد کرده و ۲۲ درصد با این انتخاب مخالف بودند.

 

عادل فردوسی پور گفت عزیز اصلی دروازه بان پیشکسوت کشورمان در بستر بیماری در آلمان هست که دعا کنید تا سلامتی خودش را به دست آورد. همکارانمان تماس گرفتند با بهناز اصلی فرزند عزیز اصلی و او گفته پدرش خوشبختانه از بخش CCU خارج شده و فردا به بخش منتقل خواهد شد.

 

دو بازی به جا مانده از هفته بیست و چهارم پخش شد که اولی بازی ملوان و پیکان بود.(ویدئو)

بازی بعدی مسابقه پدیده و سایپا بود.(ویدئو)

در دقایق ابتدایی سه شنبه و ساعت صفر برانکو ایوانکوویچ با برنامه خداحافظی کرد و به جای او هدایت الله ممبینی به عنوان کارشناس داوری به برنامه اضافه شد.

 

ممبینی درباره داوری بازی پدیده و سایپا گفت در دقیقه ۳ نیمه اول دروازه بان پدیده بیرون از محوطه جریمه توپ را با دست زد که باید کارت قرمز می گرفت اما کارت زرد دریافت کرد. سرنگونی مهاجم سایپا در نیمه دوم نیز شبیه سازی بود و کارتی که گرفت درست بود. همچنین رضا حقیقی از پدیده به درستی اخراج شد.

وی درباره مسابقه ملوان و پیکان گفت صحنه سرنگونی فشنگچی شبیه سازی نبود و نشان دادن کارت زرد به او اشتباه بود و مدافع ملوان باید با کارت قرمز جریمه می شد اما خطا پشت محوطه جریمه بود. شوخی های مهدی رحمتی با بازیکنان حریف و گرفتن بازیکنان نیز خطا بوده و باید کارت زرد دریافت کند. (ویدئو)

 

بازی حساس تیم های بالای جدولی تراکتورسازی و سپاهان با برتری طلایی پوشان پس از آن پخش شد.(ویدئو)

مسابقه نفت تهران و فولاد بازی حساس دیگر این هفته بود.(ویدئو)

 

جدول و برنامه لیگ و نتایج و نکات آماری این هفته پس از این مسابقات بررسی شد.

 

در ادامه روزنامه های ورزشی فردا از روی سایت برنامه مرور شد.

گزارش مسابقه استقلال و ذوب آهن همراه با حواشی کامل آن به پخش رسید.(ویدئو)
پنالتی نفت برابر فولاد گرفته نشد
داوری سه مسابقه بعدی بررسی شد که در مسابقه سپاهان و تراکتورسازی کارشناس برنامه اعتقاد داشت روی گل اول تراکتورسازی ادینیو خطای هند انجام نداد. پنالتی سپاهان نیز صحیح نبود و خیلی سختگیرانه اعلام شد.

در بازی نفت تهران و فولاد برخورد توپ با احمد آل نعمه در محوطه جریمه فولاد هند پنالتی نبود اما دقیقه ۷۶ مدافع فولاد پیراهن بازیکن نفت را در محوطه جریمه کشید که یک پنالتی برای نفت اعلام نشد. 

پنالتی استقلال اشتباه بود
ممبینی درباره داوری بازی استقلال و ذوب آهن گفت: سرنگونی بازیکن ذوب آهن روی ضربه کرنر به خاطر فشاری که امیرحسین صادقی  آورد خطا نبود و پنالتی رخ نداد. یک موقعیت تک به تک استقلال به اشتباه آفساید اعلام شد. پنالتی استقلال اشتباه بود و برخورد این بازیکن اصلا در حد خطا نیست، پای چپ بازیکن ذوب فاصله زیادی با پای امید ابراهیمی دارد و ابراهیمی به خاطر شبیه سازی باید کارت زرد می گرفت. همچنی برخورد توپ با دست ابراهیمی درمحوطه جریمه استقلال نیز طبیعی بود و پنالتی نبود. کارت زرد به حسن زاده مهاجم ذوب آهن برای برخورد با محسن فروزان کافی بود. به طور کلی از نظر من که ناظر داوری بازی بودم تنها اشتباه داور ضربه پنالتی بود. (ویدئو)

سپس آنالیز فنی مسابقه تیم های استقلال و ذوب آهن پخش شد.(ویدئو)

 

ساعت ۰۰:۳۷ بار دیگر آمار نظرسنجی اعلام شد که در این لحظه ۷۹ درصد موافق انتخاب برانکو بوده و ۲۱ درصد مخالف.

دومین مهمان پرسپولیسی امشب مهدی طارمی بازیکن جوان و موفق این روزهای سرخپوشان به برنامه نود آمد و گفتگوی ویژه با وی انجام شد.(ویدئو)

 

در میان صحبت با طارمی از ۹۰ تا ۹۰ شامل بررسی حواشی یک هفته اخیر فوتبال ایران پخش شد.(ویدئو)

با لژیونرها و بررسی عملکرد بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ های خارجی نیز به پخش رسید.(ویدئو)

بعد از خداحافظی با مهدی طارمی مسابقه پرسپولیس برابر استقلال خوزستان و حواشی آن روی آنتن رفت.(ویدئو)

بازی گسترش فولاد و ملوان از هفته بیست و پنجم مسابقه بعدی بود.(ویدئو)

سپس بازی سایپا و صبا پخش شد و نکات آماری بازی های پخش شده مورد بررسی قرار گرفت.(ویدئو)

 

گزارشی از حضور ورزشکاران در مناطق عملیاتی دفاع مقدس پس از این بازی ها پخش شد.(ویدئو)

داوری بازی های پخش شده مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آن ممبینی اعتقاد داشت سرنگونی عالیشاه در مسابقه با استقلال خوزستان پنالتی نبود و کارت زرد او به خاطر شبیه سازی صحیح بود.

پنالتی که برای ملوان برابر گسترش فولاد گرفته شد اشتباه بود و مدافع هندی انجام نداد. بهتر بود داور مکث کند و آوانتاژ بدهد تا گل به ثمر برسد.

در مسابقه سایپا برابر صبا خطای پنالتی صادقی روی مهاجم صبا واضح بود و به درستی اعلام شد. اما پنالتی که از دروازه بان صبا گرفته شد اشتباه بود و دروازه بان توپ را زد. در صحنه سرنگونی میداوودی در شرایط تک به تک مدافع صبا باید با کارت قرمز جریمه می شد. یک  آفساید دو به تک اشتباه از سایپا هم گرفته شد. (ویدئو)

 

دو بازی باقی مانده از این هفته پخش شد که اولی جدال قعرجدولی های نفت مسجدسلیمان برابر راه آهن بود.(ویدئو)

و آخرین بازی هفته بیست و پنجم بازی تیم های پیکان و پدیده در ورزشگاه شهرقدس بود.(ویدئو)

 

ممبینی درباره داوری این بازی ها گفت پنالتی نفت برابر راه آهن درست بود و پای مهاجم را زدند. اما کارت زرد دوم و اخرج سالارزاده از نفت سختگیرانه و اشتباه بود.

در بازی پیکان و پدیده پنالتی پیکان درست بود و هنگامی که توپ روی هوا بود مدافع به طور واضح بازیکن پیکان را هل داد. (ویدئو)

 

پس از اتمام بازی های لیگ رضاییان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان روی خط برنامه نود آمد و درخصوص بازیکن غیرمجاز در ترکیب تیم راه آهن صحبت کرد. وی گفت موتومبا بازیکن راه آهن روز ۳۱ ژانویه در لیگ ترکیه به میدان رفته که این بازی در پایان فصل نقل و انتقالات بوده و این بازیکن آزاد نبوده و نمی توانسته به راه آهن منتقل شود به همین خاطر بازیکن غیرمجاز بوده. حال باید منتظر نظر سازمان لیگ در این زمینه باشیم که چطور مجوز بازی این بازیکن صادر شده.

 

مسابقات هفته نوزدهم لیگ یک در ادامه پخش شد.(ویدئو)

محمدحسین نژادفلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس روی خط تلفنی آمد و درخصوص آزاد شدن سیاسی مدیرعامل باشگاه از زندان و آخرین وضعیت تغییرات مدیریتی در این تیم صحبت کرد. وی گفت از نظر من این که بگوییم سیاسی مدیرعامل باشگاه است درست نیست و تمام اختیارات مدیرعامل در دستان من است و طی روزهای آینده قرار است هیئت مدیره باشگاه ترمیم شده و حسین هدایتی به آن اضافه شود.(ویدئو)

 

در  آخرین دقایق برنامه احمدرضا براتی کارشناس حقوقی روی خط  آمد و درخصوص حکم محرومیت عجیب و غریب یک ساله کرار جاسم که قرار است از یک فصل و نیم فصل دیگر و پس از انتهای قرارداد او با استقلال اجرایی شود توضیح داد. براتی علاوه بر اینکه تاکید کرد کمیته اخلاق صلاحیت رسیدگی به تخلف این بازیکن را ندارد اذعان کرد این کمیته حکمی داده است که عملا قرار نیست اجرا شود چرا که حکم باید بالافاصله اجرا شود اما این بازیکن یک فصل و نیم دیگر بازی اش را می کند و سپس موقتا یک فصل به خارج از ایران می رود و اگر دوست داشت دوباره به لیگ برمی گردد و بازی می کند و در واقع هیچ محرومیتی را تحمل نمی کند.(ویدئو)

 

با پخش آمار نهایی نظرسنجی که بر اساس آن ۷۹ درصد با انتخاب برانکو ایوانکوویچ به سرمربی گری پرسپولیس موافق و ۲۱ درصد مخالف بودند برنامه این هفته ۹۰ ساعت ۰۲:۰۵ بامداد به پایان رسید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *