خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / اغاز دور جدید جنگ کریمی – دایی ، دعوت به مناظره دایی توسط کریمی !!!
daei-karimi

اغاز دور جدید جنگ کریمی – دایی ، دعوت به مناظره دایی توسط کریمی !!!

علی کریمی پس از انتشار پست علی دایی در فضای مجازی وی را به مناظره دعوت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگارن جوان، علی کریمی درتازه ترین پست اینستاگرامی خود به نوعی علی دایی را دعوت به مناظره کرده است.
در چند روز اخیر و پس از اینکه دایی در مورد برخی افراد مسئول در باشگاه پرسپولیس اظهار نظر کرد علی کریمی نیز در این باره واکنش نشان داد هر چند دایی در مورد علی کریمی گفت که وی را دوست دارم و به حرف های علی کریمی عادت کردم اما شب گذشته  علی کریمی به صورت غیر مستقیم وی را به مناظره دعوت کرد.
علی کریمی، دایی را به مناظره دعوت کرد
متن پست منتشره علی کریمی به شرح ذیل است:
میشه غیر فوتبالى هاى مسئله دار رو معرفى کنى تا مردم بهتر بشناسن!!؟؟ایا همین غیر فوتبالى ها قراردادهاى ان چنانى به تو ندادن!!؟؟اگه فوتبالى بودن که اینجور قراردادها نمیدادن به تو!!!!میشه غیر فوتبالى هاى مسئله دار رو معرفى کنى تا مردم بهتر بشناسن!!؟؟ایا همین غیر فوتبالى ها قراردادهاى ان چنانى به تو ندادن!!؟؟اگه فوتبالى بودن که اینجور قراردادها نمیدادن به تو!!!!
غیر فوتبالى هم کم نداشتیم که کارایى که کردن ، خیلى ها نکردن یا نتونستن ،نظیر مهندس صفایى فراهانى، نظیر دکتر طاهرى
ما منتظر معرفى غیر فوتبالى ها مسئله دار هستیم، هیچ جا نمیریم همین جا هستیم!!
در ضمن با اینکه اهل تلویزیون نیستم ولى حاضر به مناظره در هر برنامه ورزشى هستم و با کمال میل میپذیرم
ببخشید که با قهرمانى امسال تیم دیگه حالا حالا ها دستت نمیرسه به نیمکت این تیم ولى نگران نباش از اون غیر فوتبالى ها مسئله دار زیاد هستن ، دخیل ببند که بیان دوباره تا بتونى با قرار داد انچنانى بشینى روى نیمکت.
در ضمن اینو واسه کسایى میگم که فکر میکنن که من دنبال پست مقام هستم توى این فوتبال، به هیچ وجه من رو توى این فوتبال نمیبینید تا روزى که یه فرد دلسوز بالا سر این فوتبال باشه که فکر میکنم به سن من یکى قد نده
*داستان از انتشار این پست ها توسط علی دایی آغاز شد
علی کریمی، دایی را به مناظره دعوت کرد
علی کریمی، دایی را به مناظره دعوت کرد

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *