خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / استراحت زیدان به BBC در بازی امشب برابر خیخون
bbc-realmadrid

استراحت زیدان به BBC در بازی امشب برابر خیخون

کهکشانی‌ها بدون سه مهاجم نامدار خود به مصاف اسپورتینگ خیخون می‌روند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال‌مادرید در حالی از ساعت 18:454 امروز (شنبه) در هفته سی‌و‌دوم لالیگای اسپانیا میزبان اسپورتینگ خیخون است که زین‌الدین زیدان برای این بازی 3 بازیکن خط حمله خود موسوم به BBC (بیل، بنزما و کریس) را در اختیار ندارد.

بیل که در بازی با بایرن‌ مونیخ در دور رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ناحیه کشاله ران آسیب دید، غیبتش در این بازی محرز شده بود. حالا زیدان برای این بازی قصد دارد به کریستیانو رونالدو و کریم بنزما هم استراحت بدهد تا برای بازی برگشت مقابل قهرمان آلمان آماده شوند. کریس در دقایق پایانی بازی با بایرن بود که از ناحیه عضلانی احساس ناراحتی کرد.

زیدان برای این بازی همچنین به کیلور ناواس، دروازه‌بان اصلی خود استراحت داده است، این در حالی است که دنی کارواخال به دلیل محرومیت نمی‌تواند سفیدپوشان مادریدی در این بازی را همراهی کند. همچنین رافائل واران و په‌په به دلیل مصدومیت در این بازی غایب خواهند بود.

بازیکنانی که زیدان برای تقابل با اسپورتینگ خیخون در دسترس دارد،عبارتند از: کاسیا، یانس، راموس، ناچو، مارسلو، کوئنترائو، دانیلو، تِخرو، کروس، خامس، کاسمیرو، کواچیچ، مودریچ، آسنسیو، ایسکو، واسکز، ماریانو و موراتا

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *