خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / بهرام افشارزاده: قلعه‌نویی سال بعد هم سرمربی استقلال است/ کادر فنی تغییر نمی‌کند

بهرام افشارزاده: قلعه‌نویی سال بعد هم سرمربی استقلال است/ کادر فنی تغییر نمی‌کند

تیفوسی:

بهرام افشارزاده:

قلعه‌نویی سال بعد هم سرمربی استقلال است/ کادر فنی تغییر نمی‌کند

مدیرعامل باشگاه استقلال با حمایت از کادرفنی این تیم عنوان کرد: در ابتدای فصل قراردادی باز با قلعه‌نویی امضا کردیم و او فصل بعد هم مربی استقلال است. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده در واکنش به اینکه وی برای انتخاب سرمربی فصل بعد استقلال با برخی پیشکسوتان گفتگو کرده است، گفت:‌ درِ باشگاه استقلال برای همه پیشکسوتان استقلال باز است و یکی از این پیشکسوتان محترم هم برای طلب مالی‌اش به باشگاه آمده بود و از این شایعه‌سازی‌ها تعجب می‌کنم. من بارها گفته‌ام که اسامی مطرح شده برای سرمربیگری استقلال در رسانه‌ها، تنها در محیط‌ های خارج باشگاه مطرح می‌شود چون در باشگاه استقلال خبری نیست.
وی درپاسخ به این پرسش که شاید نتایج نه چندان خوب استقلال در هفته‌های گذشته باعث شده تا این شایعات پر رنگ‌تر شود، بیان کرد: درست است که استقلال جام حذفی را از دست داده اما ما در نتیجه‌گیری در لیگ برتر ضعیف نیستیم و در جمع مدعیان قهرمانی هستیم. تیمی که مدعی قهرمانی است، نیازی به تغییر مربی‌اش ندارد و من مطمئنم قلعه‌نویی تیم را جمع می‌کند و به قولش عمل می‌کند تا ما در پایان فصل در رتبه خوبی قرار گیریم.
مدیرعامل استقلال تاکید کرد: در حال حاضر همه از استقلال و قلعه‌نویی توقع قهرمانی دارند که دلیل آن کارنامه او و استقلال است. این توقع وجود دارد و ما برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. اما درمورد فصل بعد باید بگویم که برنامه‌ای برای تغییر در فصل آینده نداریم. در ابتدای فصل قراردادی باز با قلعه‌نویی امضا کرده‌ایم و ایشان در فصل بعدی هم هدایت استقلال را برعهده دارد.
وی در پاسخ به این سوال که پیش بینی وی از مقام استقلال در پایان فصل چیست، عنوان کرد: ما در حد توان‌مان تلاش کرده‌ایم و می‌کنیم. ما در نیم فصل اول و دوم طبق لیست سرمربی تیم بازیکن جذب کرده‌ایم و طبیعی است که هواداران از ما توقع نتیجه گرفتن داشته باشند. هرچند که مصدومیت‌ها و خستگی ملی‌پوشان در کسب برخی نتایج ضعیف موثر بوده و برای تیم مشکل ایجاد کرده است.
افشارزاده در پایان گفت: البته مطمئنم هفته آخر لیگ برتر، استقلال جزو تیم‌های مدعی است و ضمن کسب سهمیه آسیایی، توانایی رقم زدن روز خوب و خاطره انگیزی را برای هواداران دارد. من این مسئله را به کادرفنی و بازیکنان هم گوشزد کرده‌ام که همه وظیفه داریم در روز پایانی رتبه خوبی به دست بیاوریم و دل هواداران را شاد کنیم.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *